10,8 TL
Standart Teslimat : 07 Ekim - 10 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Savaş Sanatı Kitap Açıklaması

 

M.Ö. 400’lerde Sun Tzu tarafından kaleme alınan ve aradan geçen binlerce yıla rağmen günümüzde hâlâ değerini koruyan Savaş Sanatı, yazılı tarihin en değerli taktik-strateji eserlerinden birisidir.

Doğu ve Batı ordularına kılavuzluk etmesinin yanı sıra, Savaş Sanatı şimdilerde büyük ya da küçük iş adamlarının ve liderlerin dayandığı temel kaynaklardan biri haline gelmiştir.

Hayatın her safhasında mücadele etmek zorunda kaldığımız şu günlerde Sun Tzu’nun Savaş Sanatı, hâlâ uygulanabilir örneklerle, başarılı olmak ve güçlü kalmak isteyenler için mutlaka okunması gereken bir eser.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

10.07.2020

Savas sanati

Belki önsözde yazdığı gibi binlerce yıl öncesinde komutanlara faydası olmuştur, fakat yazılanların güncelliği olduğunu hiç düşünmüyorum. Düşmanını ve/veya rakibini iyi tanı, planlama ve stratejini iyi kur gibi genel geçer bilgilerin ötesinde bir şey bulamadım maalesef.

06.03.2020

Kalite

Ürün hem kaliteli hem kitap kaliteli mükemmel bir kitap 60 sayfaya dünyayla ve kendimizle verdiğimiz savaşı çok güzel şekilde anlatılmış

06.09.2019

Eski stratejiler

Kitapta geçmiş savaş stratejileri hakkında bilgiler var. Çok sıkıcı sayılmaz çünkü kısa. Okunabilir mi? Neden olmasın.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.