42,5 TL
Standart Teslimat : 01 Haziran - 04 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Sahte Sultan Kitap Açıklaması

 

‘Dünya yıkılacak olsa bile adalet yerini bulmalıdır’

On dokuzuncu yüzyılda padişahın davetiyle İstanbul’a gelmiş bir İtalyan ressamın, kayıp olduğu düşünülen gizemli tablosu, şans eseri bulunduktan seksen yıl sonra sergilenmek üzere Londra’ya gönderilir. Ancak Londra’da büyük skandala yol açan bir gelişme yaşanır. Bu olayın arkasındaki karanlık ağın ucu en yüksek yerlere kadar uzanmaktadır.

Avukatlığa başlamanın eşiğindeki Murat, Avukat Rüya, Savcı Koray ve Komiser Tarık, farklı yönlerden başladıkları ve sonra güç birliği içinde sürdürdükleri araştırmaları sonunda gerçeğe ulaşacaklar mı? Birbiriyle iç içe birçok karmaşık ilişkinin her anını kuşattığı olaylar zincirinin düğümü çözülebilecek mi? Heyecan, gerilim ve sürprizlerle dolu bu romanı elinizden bırakamayacaksınız.

Sahte Sultan, Mahfi Eğilmez’in polisiye türünde ikinci romanı. Hititlerle ilgili çok ilgi çeken iki belgesel tarihi öykü kitabından (Anitta’nın Laneti, Hattuşa’dan Kaçış) sonra polisiye türündeki ilk romanı olan Inferis de çok satanlar listesinde haftalarca üst sıralarda yer aldı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

26.03.2022

Okumasaydım bir şey kaybetmezdim

Beklentileri karşılamaktan uzak , sadece vakit geçirmelik bir kitap.

16.03.2022

Akşam yatmadan önce okumaya başlamayın...

Elinizden bırakamıyorsunuz, kitap sabaha karşı bitiyor!

03.03.2022

Sürekleyici bir polisiye roman

Kitap çok sürükleyici, hızlı bir şekilde bitirdim. Elinden bırakası gelmiyor insanın.Yazarın önceki kitabı 'İnferis'ten fazlaca alıntılar var. Benim yaptığım gibi ilk bunu okuyan çokça kişi vardır, hiç sıkıntı değil ama ilk kitabı okuduktan sonra bu kitabı okumak olay örgüsünü daha iyi anlamak açısından daha iyi olabilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.