Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Robinson Crusoe Kitap Açıklaması

 

Genç Robinson Crusoe denizlere açılmak, macera yaşamak ve bir servet kazanmakistemektedir. Ancak birkaç yolculuktan sonra gemisi korkunç bir fırtınaya yakalanır,bütün arkadaşları denizde kaybolur ve Robinson da canını zor kurtarır. Robinson ıssız bir adaya çıkmayı başarmıştır, ama burada tek başına nasıl hayatta kalacaktır? Robinson Crusoe'nun ıssız adadaki yaşam macerası, kültürü derinden etkilemiş çok önemli bir eserdir. Sonraki yüzyıllar boyunca yazılmış bütün ada maceralarının ve insanların ıssız ada hayallerinin temelinde bu eser yatar..

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

07.08.2020

Büyük Küçük Herkes Okumalı

Kitabı her okuduğunuzda farklı bir yorum katacak hayatınıza. Hikayenin aslı kadar detaylı değil. Bu yüzden bir fincan kahve aldığınızda, kahveniz bitene kadar size eşlik edebilir.

23.10.2018

hayalperestlik yapar

Tabiki de çocukluğumun hayal dünyasına katkısı tartışılamaz olan kitap. tekrardan okudum ve okurum yine. Benim için bir Küçük Prens, Küçük Kara Balık, Martı Jonathan Livingston kitapları kadar değerlidir. Hatta belki daha değerli.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.