19,9 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Pes Etme Mucizeler Yolda Kitap Açıklaması

 

Yazar Kinsun ile hayatınızı değiştirme yolunda bir adım daha atmaya hazır mısınız? 2020'de ilk baskısı gerçekleştirilen Pes Etme Mucizeler Yolda adlı kitabı, yazarın 2019'da basılan Yol Senin İçinde adlı kitabı gibi yine insan ruhuna hitap ediyor. Yaşamın sıkıntılı dönemlerinde zorluk çeken insanlara yol göstermeye çalışan yazar, kitapta anekdotlara ve derlemelere yer veriyor. Kişisel gelişim kitaplarından hoşlanıyor ve yaşam felsefenizde dinî ögelere yer vermeyi seviyorsanız Pes Etme Mucizeler Yolda kitabı size hitap ediyor. Gelin, bu kitabı biraz daha yakından tanıyalım.

 

"Pes Etme Mucizeler Yolda" adlı kitabı neden okumalısınız?

Kinsun; insanın kendine vakit ayırması, kendini tanımak ve bulmak için çabalaması gerektiğini öğütlerken kişisel irade ile yapılabilecek eylemlerin de sınırlılığını savunuyor. Cüzi ve külli iradenin arasındaki dengenin satır aralarında kendini gösterdiği kitapta şükretme ve nimetleri canıgönülden sahiplenme konuları da işleniyor. Yazar, kişinin elindeki imkânları ve özgürlükleri olabildiğince kullanmasını ve bu çabanın sonuçlarının bir mucize gibi ortaya çıkmasını beklemesini tavsiye ediyor. Yazar, insanın çabalarının onu bir yere kadar götürebileceğini, aslında yalnızca yaratıcının insanı daha yukarılara taşıyabileceğini anlatıyor. Kinsun; hayatı olduğu gibi kabullenmenin ilk adım olduğunu, sonrasında ise "Daha olumlu bir duruma gelmek için neler yapabilirim?" sorusundan hareketle mümkün olan en güzel hayatı kurmak gerektiğini salık veriyor. Yazara göre bu hayatta gösterilen hiçbir çaba, verilen hiçbir emek boşa çıkmıyor. Tanrısal irade, emeklerin ödülünü karşınıza zaman içinde çıkarıyor. İşte çoğu kişinin mucize dediği, yazara göre aslında kişinin kendi çabasıyla ortaya çıkan bir mükâfat. Kinsun, "Mucize senin içinde!" sözüyle bu fikrini çok net bir şekilde belirtiyor. Eğer siz de bu konulara ilgi duyuyorsanız bu kitapla düşüncelerinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kinsun'un, Pes Etme Mucizeler Yolda adlı kitabında William Shakespeare, Osho ve başka bazı isimlerden anekdotlar aktardığını biliyor muydunuz? Yazar; kitapta alıntılar, örneklemeler ve testler üzerinden okuyucuya ulaşmaya çalışır. 2020 yılında Destek Yayınları'ndan çıkan, 232 sayfadan oluşan ve ilgi çekici bir kapak tasarımına sahip olan kitabı; sohbet havasında okuyabilirsiniz. Kitaplarında Kinsun mahlasını kullanan yazarın kişisel gelişimle ilgili iki kitabı daha bulunur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Kinsun'un Pes Etme Mucizeler Yolda kitabını sevdiyseniz yazarın Yol Senin İçinde adlı kitabı da kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eserler arasında. Ayrıca 2022 yılında basılan ve öncekilerin devamı sayılabilecek Hayatı Sessize Alma Vakti adlı kitap, hayat kalitenizi artıracak çok kıymetli bilgiler içeriyor.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

27.12.2021

Harika

Çok severek okudum.

13.09.2021

Yeni aldım

Merakla beklediğim bir kitap

12.02.2021

Kitap yorumu

Cok merak ettigim bir kitap .sabirsizlikla bekliyorum siparisimin gelmesini

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.