4,5/5 - 5 Kişi Yorum Yap
25,2 TL
36,0 TL %30
Standart Teslimat : 30 Kasım - 04 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Pedagojik Dertlenmeler Kitap Açıklaması

Gelişimin bir ömür zorunluluk olduğu günümüzde gerek kişisel gerekse toplumsal gelişmenin pin kodunu pedagoji oluşturuyor.
Parmak izi kadar özel ve biricik olan bu kodlar doğru okunduğunda yaşam daha anlamlı hale geliyor, huzur ve mutluluk yakınlaşıyor.

İnsanın psiko-sosyal özelliklerini içeren söz konusu şifreler eğitim sürecine yerleştirildiğindeyse toplumsal kalkınmanın ilk koşulu gerçekleşmiş oluyor.

Pedagojik Dertlenmeler, yazarın her birimize tanıdık gelen kişisel hikayelerinden oluşan denemeler.

Yaşama dair bu rehber yazılar aracılığıyla okuyucular olarak bir yandan 21.yüzyılda eğitimin değişen yönlerini yenilikçi bir ufukla değerlendirirken diğer yandan insanlığın tüm zamanlar için geçerli evrensel tarafına doğru keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%60
%40
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.11.2020

Mükemmel

Bütün eğitimcilerin okuması gereken bir kitap..

14.11.2020

Mutlaka okunmalı!

Sade, anlaşılabilir bir anlatımla derin bilgiler veren, kendini eğitimci olarak adlandıran herkesin okuması gereken bir kitap. Sade anlatımına karşın içerdiği derin öğretilere ve öneriler kitabın sıradan bir kitap olmadığını gösteriyor. Mutlaka okunmalı!

10.11.2020

Bir cisim yaklaşıyor

Futurist bir kitap diyesim geliyor ama derinliğine haksızlık etmekten korkuyorum. Futurist demeyelim de feraset dolu bir kitap diyelim. Kitap avazı çıktığınca bağırarak "bir cisim yaklaşıyor" diyor. Camı kırıp alarm zillerine basıyor. Aklımdan geçen ama ifade etmekte zorlandığım mevzuları tane tane, sıkmadan, yormadan anlatıyor.Zira bu meselelerle meşgul olmayan milletlerin günbegün zihnen işgal edilişine tanık oluyoruz. Uyanık kalmak için, hazırlanmak için okunmalı, okutulmalı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.