Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Pazarlama Bi'tanedir

Pazarlama Bi'tanedir

Pazarlama Bi'tanedir

Bir Pazarlamalar Ansiklopedisi

9/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

'Pazarlama Bi'Tanedir' alışılmışın dışında bir pazarlama kitabı. Pazarlamanın adını duyan, biraz tanıyan, onu daha derinden anlamak ve daha kapsamlı kavramak isteyenlere sesleniyor. Pazarlama, az ya da çok, bir şekilde herkesi ilgilendiriyor.

Mesleği, alanı, konusu, müşterisi kim olursa olsun, işini iyi yapmak ve işinde başarılı olmak isteyenler, pazarlamaya bakıyor, ondan destek bekliyor. Kitapta tanıtılan yüzlerce pazarlamadan bir bölümü, farklı alanlardaki uzmanlıkların pazarlamayla birlikteliğinden, bir bölümü de pazarlamayı daha farklı uygulamak arayışları sonunda ortaya çıktı, gelişti.

Gelecekte yeni uzmanlıklarla buluşmalarından yeni yeni pazarlamalar doğacak. Bir işi ve bir uzmanlığı olan herkes, bu kitapta kendisini düşündüren, ilham veren, harekete çağıran bir şeyler bulabilecek.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Babıali Kültür - BKY

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 376

Dil : Türkçe

ISBN: 9789944118972


Yorumlar (2)

Prof. Dr. İsmail Kaya Hakkında

Bu kitap Pazarlama felsefesinin bir yansıması olarak bu türde kitapları Türkiye´de yazabilecek sayılı akademisyenlerden olan İsmail Hocamızın nadide bir eseridir. Tekrar tekrar okunacak kadar samimi ve akıcı bir dilde yazılmıştır. Pazarlamanın bir olduğunu, ancak uygulanması aşamasındaki farklı açılımların etkisiyle dallanıp budaklandığını bizlere sunan eser neticesinde eğer bu konuyla ilgileniyorsanız ufkunuz fazlasıyla açılacaktır.

Ancak Bab-ı Ali Kültür Yayınlarının kesinlikle bu kitabın da e-kitabını satışa sunması gerekiyor. Hatta bütün kitapları e-kitaba taşınmalı.  Bu kitabın sanırım yeni baskısı yapılmıyorÿ; tükendiğinde Pazarlamaya ilgisi yeni olan bireyler bu eserden mahrum kalmamalı. Ben şükür ki tam zamanında tanışıp bu kitaptan edinebildim.

Pazarlamada neler oluyor?

Yazarın öğrenme tutkusunu ve paylaşma isteğini yansıtan bu kitap, son zamanlarda pazarlamada neler oluyor sorusuna verilmiş bir cevap gibi. Başta pazarlama iletişimi alanında olmak üzere aktüel nitelikteki tüm pazarlama uygulamalarından, uygulamalı örneklerle haberdar eden bir kitap. Haberdar olmak isteyenlere.