0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
9,35 TL
17,0 TL %45
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 14 - 18 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

“Nasıl bir dünyada yaşadığımız kadar, yakın gelecekte nasıl bir dünyada yaşayacağımız da önemli. Üstelik geleceğin dünyası eski dünyadan çok daha hızlı geliyor yeni nesillere. Sanayi devriminden önce hayatın akışı çok daha ağırdı. Meslekler oluşmamıştı, sendikalar yoktu, çalışma saatleri belirsizdi.

Sanayi devrimi modern dünyayı şekillendiren ve bugün bize sıradan gelen çok sayıda kavramı hayatımıza soktu. Bilgi devrimi ise yakın geçmişte hayal edemeyeceğimiz binlerce kavramla karşımızda. Artık piksellerle, baytlarla, selfielerle konuşuyoruz.Sosyal medyanın oluşturduğu yeni bir dilimiz var ve cep telefonumuz olmadan sokağa bile çıkamıyoruz. Bu kitap, hayatımızdaki tüm bu değişimleri görmek ve gösterebilmek için yazıldı.”

Murat Erdin, bu kitabında geçmişimizi geleceğimize bağlıyor. Gelecek üzerine sadece uzgörüde bulunmuyor, nasıl değiştirebileceğimizi de tartışmaya açıyor. Bizlere uzun süredir unutturulan düşünmeyi, hayal kurmayı ve olumlu geleceği yaratmayı, kurgulamayı edebiyatın verdiği güçle anımsatıyor.

Geleceği düşünmek hem kendimiz hem de dünyamızın yarınlarını görebilmek için çok önemli. Ne yazık ki ülkemizde “gelecek içerikli” çok az sayıda eser üretiliyor. Kütüphanemizde bulunması gereken Türkçe yayınlarımız arasına böyle bir başyapıt kazandırdığı için Murat Erdin’e çok teşekkür ediyorum.

- Eray Yüksek, Fütüristler Derneği Başkanı

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.