20,55 TL
Standart Teslimat : 01 Ekim - 04 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

On Küçük Nefes Kitap Açıklaması

 


Sadece nefes al Kacey.On küçük nefes. İçinde Tut.Hisset.Sev.
Dört sene önce sarhoş bir sürücünün neden olduğu trafik kazasında annesiyle babasını,erkek arkadaşını ve en yakın kız arkadaşını kaybeden Kacey Cleary'nin hayatı yerle bir olmuştu. Hâlâ kazadan sonra arabanın içinde sıkıştığını anı ve annesinin son kez aldığı nefesi hatırlayan Kacey,geçmişini geride bırakmak istiyordu. İki otobüs bileti alan Kacey ve on beş yaşındaki kız kardeşi Livie,hayatlarına yeniden başlamak üzere Michigan'dan kaçıp, Miami'ye gelmişlerdi.İlk başlarda,geçim sıkıntısı çektikleri hâlde,Kacey endişeli değildi. Her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünüyordu.Tek istisna, 1Ddairesindeki gizemli komşularıydı.

Alevalevyananmavigözleri,deringamzelerivekusursuzbedeniyleTrentEmerson,iyiçocukvekötüadamarasındakikarşıkoyulmazçizgiyitemsilediyordu.TrajikgeçmişindensonrakatıbirmizaçgeliştirenKacey,herkesikendindenuzaktutmayakararlıolsadaikisiarasındakikarşılıklıçekimedayanmakçokgüçtü.TrentiseKacey'ninherkesekapattığıkalbinegirmekiçinherşeyiyapabilirdi…Herikisinindünyasınıparamparçaedecekmüthişbirsırrıaçıklamasıgereksebile.

Dumanı tüten bir romantizm…
-KirkusReviews-
GoodreadsChoice Nominee for Best Romance(2013)
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 290

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hyperion Kitap

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

28.12.2016

BAYILDIM

Kitap çok güzel herkese tavsiye ederim. 2. kitabını da okudum o da ayrı güzeldi. 3. ve de 4. kitaplarını da bekliyorum, henüz yayınlanmadı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.