4/5 - 3 Kişi Yorum Yap
11,67 TL
16,67 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 14 - 18 Temmuz
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Geoturka dünyanın en önemli açık su yüzücülerinden adam walker'ın mucizevi biyografisini sunar!

"Açık Su Yüzme Branşı, yüzme sporunun en önemli branşlarından, Adam Walker da bu branşın en önemli temsilcilerinden biri. Kendisini kutluyor, kitabının tüm Açık Su Yüzücülerine ilham kaynağı olmasını temenni ediyorum"
-Yrd. Doç. Dr. AHMET BOZDOĞAN- Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı-

"Yeryüzü, varoluşundan bu yana insanoğlunun doğayla mücadelesine tanık olmuştur. İsmi her ne kadar "Okyanuslara Karşı" olsa da, bu kitapta "doğa ve insan" dostluğunun mesajlarını bulabileceğimizi düşünüyorum. Adam Walker yalnızca başarılı bir sporcu portresi sergilemiyor. Bu güzel dünyada, insanoğlunun doğayla mücadelesinin, barışçıl bir şekilde nasıl yapılabileceğini de felsefi açıdan gözler önüne seriyor."
-ALİ ACAR - Marmaris Belediye Başkanı-

"Kitaplar insanların yolunu aydınlatır. Adam Walker, yaşamından önemli kesitler sunan bu kitabında sadece yüzme sevdalılarının yolunu aydınlatmamış, müthiş bir adanmışlıkla, hayallerinden asla vazgeçmeyen bir insanın, odaklandığı hedefe nasıl ulaşabileceğinin kodlarını da vermiş."
-SELÇUK DEMİREL - Aquamasters Yönetim Kurulu Başkanı-

"Yüreği insan sevgisiyle dolu, sportmen, mütevazı, doğa dostu ve tam bir Türkiye sevdalısı olan Adam Walker'ın engin denizlerde yüzmeyi sevdiren bu değerli kitabını, yüzmeye gönül vermiş herkese tavsiye ediyorum."
-CEM YURTBAY - Doğuş Otomotiv YK Üyesi, Açık Su Yüzücüsü-

"Adam Walker, farklı coğrafyalarda ve zorlu iklim şartlarında hedeflerini gerçekleştirebilen dünyadaki ender sporculardan... Başarı öyküsünü keyifle okuyacağınıza inanıyorum."
-ERDAL ACET - Milli Yüzücü, Manş Denizi Rekortmeni-

"Ne bekliyorsun, başlama düdüğünü sen çalacaksın" demiştim kendime. Adam Walker da o başlama düdüğünü çalabilen ve başaranlardan... Go Adam Go!"
-NESRİN OLGUN ARSLAN - Milli Yüzücü, Manş Denizi'ni geçen ilk ve tek Türk Açık Su Yüzücüsü-

"Spor, insanın kendi sınırlarıyla mücadelesidir. Bu mücadeleyi kazanan insanların deneyimlerini toplumla paylaşmaları ve böylece gençlere rol model olmaları ise kazanılan mücadelelerden daha da kıymetlidir. Adam Walker'ı yürekten kutlarım."
-SADETTİN SARAN - İş Adamı, Milli Yüzücü-

"Adam Walker, Açık Su Yüzme Branşının önemli bir ismi. Mücadeleci kişiliği ve başarısı kadar, aynı zamanda iyi bir konuşmacı da. Sıra dışı ve renkli düşüncelerini bir kitapta toplaması heyecan verici."
-ZEYNEP SELGUR - Sportive A.Ş. Genel Müdürü, Master Yüzücü-

"Dünyada hayatın başladığı sularda, Adam Walker'ın yaşadığı "maceraların" her biri adeta hayatı simgeliyor kendi içinde. Hepsi zorluklarla olduğu kadar güzelliklerle de dolu ve hepsi ayrı birer müthiş ilham kaynağı."
-EMRE NARİN - İş Adamı, Açık Su Yüzücüsü-

"Kulaçlar ile hayat arasına kurulan köprünün en güzel örneğini bize Adam Walker sunuyor."
-SERTAÇ BELLER - Vestel Elektronik Genel Müdürü, Açık Su Yüzücüsü-

"Açık Su Yüzücüleri ısı, dalga, akıntı, diğer su canlıları ve derinlik faktörleri ne olursa olsun, bir noktadan diğer noktaya olan mesafeyi en hızlı şekilde aşmaya kararlıdırlar. O aşma sürecindeki takat durumları da dahil, hedefe varmadaki ilk itici güçtür 'kararlılık'. Adam Walker'ın kitabı hem 'varolan ve gelecek' Açık Su Yüzücüleri, hem de hayatın diğer alanlarındakiler için bir 'KARARLILIK' dersi niteliğinde."
-NEZİH EŞAL - NCR Genel Müdürü, Açık Su Yüzücüsü-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Geoturka

 

Puanlamalar

%33,3
%66,7
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

12.01.2017

konu sadece yüzme değil-azim!

Adam Walker ülkemizin yüzme camiasına yabancı olmayan, sık sık ülkemizi ziyaret eden hatta 2015 yılında Boğaziçi yüzme yarışlarının onur konuğu olan bir sporcudur. Yüzme ile ilgilendiğim için Adam Walker'ın kitabında başardıklarının, hiç sıradan olmadığını hatta olağanüstü olarak nitelendirilebileceğini üstüne basa basa söylemek gerekir!!  Kitabın sadece yüzme ile ilgili olduğunu söylemek de yanıltıcı olacaktır. Kişisel gelişim gibi bir başlık altında da rahatlıkla değerlendirilebilir.. İnsanoğlu istedikten sonra yapılamayacak hiç bir işin, varılamayacak hiç bir hedefin olmadığını gösteren hoş ve eğlenceli vakit geçirten bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.