44,8 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Öksüz Ağaçların Çobanı Kitap Açıklaması

 

“Şimdi bir ıslığın sarhoşluğunda senin beni bulacağın cehennemlere gönüllü gidiyorum. Neyin narıyla yandıysak, ondan doğacağız. Çünkü aşk bir insanı yeniden doğurmaktır. Aşk iki kişiyi tek ruhta akıtmaktır ya da iki ruhu tek bedende sınamak… Cennet bir insandır çünkü, cehennem de...” 

Hiçbir aşk hikâyesi, yaşayanlar ile onu izleyenler için aynı şey değildir. Dışarıdan bakanların gülüp geçeceği o coşkulu savruluşun hikâyesi bu. Bir ağacın toprağı kucaklayan kökleri gibi görülmeyen şeylerin masalını dinliyoruz bu kez. 

İstanbul’un altına tünel kazıp kayıp sevgilisini arayan bir adamın tutkulu aşkının hikâyesi, Ferhat ile Şirin’den Orpheus ile Eurydike’ye, masallara, hayallere ve rüyalara kadar, hayatımıza dahil olmuş birçok şeyi kucaklıyor. 

Yürüyen ağaçların, gerçekle aldanmayı reddeden Meryem’in, Pinokyo’yu sorgulayan emekli bir hayat kadınının büyülü hikâyesi Öksüz Ağaçların Çobanı… 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

26.10.2020

Bir Ağaç, Birçok Yaşam

Bir ağacın ruhunda nefes alıp veren insancıkları anlatmış İsmail Güzelsoy, bazen bir masal, bazen bir cinayet, ama çokça da aşk. Hayatıma eklediklerini bilseydi keşke İsmail Güzelsoy...

04.10.2020

ismail güzelsoy

geç keşfettiğim bir yazar, tüm kitaplarını okumayı düşünüyorum.

04.12.2019

ismail Güzelsoy kitapları

ilk okuduğum kitabı "Değmez" ile nasıl şimdiye kadar okumadım diye hayıflandığım yazar. Bütün kitaplarını aldım okudum. Bu kitabı almamışım.Alıyorum.75 yaşıma kadar hiç bir yazarın imzalı kitabının olmasını İsmail Güzelsoy kitabı kadar istemedim.Çok yaşasın O.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.