66,8 TL
Standart Teslimat : 03 Nisan - 06 Nisan
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Nöro Marketing Kitap Açıklaması

 


Beyin üzerinde yapılan son araştırmalar satışlarınızı nasıl artırabilir?
İnsanlar günde ortalama 10.000 satış mesajının içinde boğulduklarından, satış yapmak artık hiç olmadığı kadar zor. Bu yüzden nörobilimin satış ve ikna etkililiğinizi çabucak artıracak keşiflerini öğrenmeniz gerekiyor.
En son yapılan beyin araştırmalarını ve devrim niteliğindeki pazarlama çalışmalarını ortaya koyarak yazarlar Patrick Renvoisé ve Christophe Morin, müşterileriniz üzerinde büyük bir etki bırakacak güçlü, eşsiz ve akılda kalıcı sunumlar için yüksek etkili teknikler öğretiyorlar. Bunlar:
? Müşteriden tepki almayı garantileyen 6 uyarıcı
? İçerik ile mesajın sunumunu paralel hale getiren 4 adım
? ?Eski beyne? hitap eden 6 mesaj yapıtaşı
? Sunumunuzu diğerlerinden farklılaştıracak 7 etki artırıcı
Beynin karar verme bölümünün nasıl çalıştığını anladığınızda daha inandırıcı sunumlar yapmayı öğrenecek, daha fazla anlaşma sonuçlandıracak, daha etkili pazarlama stratejileri geliştirip, ikna yeteneğinizi radikal bir biçimde geliştireceksinizSayfa Sayısı: 230

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Mediacat Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

28.02.2020

Bakış açınız değişecek

Nöropazarlama; nörobilim, psikoloji, iletişim, işletme, tanıtım, reklam ve pazarlamayı içeren multidisipliner bir alan.Bilinçaltı tepkileri, kişinin zihinsel durum ve değişiklikleri, bir mesajın hatırlanabilme düzeyi, bir uyarıcıya olan ilgi ve beğeninin derecesi, uyandırdığı duyguların niteliği, nöropazarlama sayesinde artık ölçülebilmekte. Pazarlama, ikna ve reklamcılığa bakış açınızı değiştirecek bir kitap. 

01.10.2019

başarılı

psikoloji ile pazarlama iç içe. eminim bu kitap size bir şeyler katacaktır.

09.10.2012

Oldukça yararlı

Bir ürüne veya hizmete dair yapılacak sunumun nasıl olması gerektiğini, müşterinin veya konuştuğunuz kişinin nelerden etkilendiğini anlaşılır bir dille anlatan oldukça yararlı bir kitap. Pazarlama ve satışla ilgilenen kişilerin arşivinde bulunması gerektiğini düşünüyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.