Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Networking - Tanışma Tanıştırma ve Tanınma Sanatı Kitap Açıklaması

 

Tanımadığınız insanlarla nasıl rahatlıkla tanışabilir ve işbirliği yapabilirsiniz?!

Girişimciliğin Altın Kuralları ortak yazarı Ertuğrul Belen'den, dünyada son dönemde başarının formülü olarak bilinen, Networking'le ilgili Türkiye'de yazılan ilk eser.

Networking kitabı, iş dünyası ve sosyal yaşantınızı hayalleriniz doğrultusunda, ilişkilerle tasarlamanın önemine dikkat çekiyor. Hedeflerinize, ancak diğer insanlarla kurduğunuz güçlü bağlantılarla ulaşabileceğiniz fikrini ve bu süreçte Tanışma, Tanıştırma ve Tanınmanın inceliklerini ele alıyor. Networking bugüne kadar duyduğunuz pek çok şeye temas ediyor; iletişim, vücut dili, etkili konuşma, iş geliştirme, kariyer planlama, satış teknikleri, motivasyon, insan kaynakları, liderlik... Networking'i farklı kılansa; tüm bildikleriniz ve bu kitapta yeni duyacaklarınızı, doğru zaman, doğru mekân ve en önemlisi doğru çevreyle değerlendirdiğinizde yaşamınızda hemen hissedeceğiniz değişim olacak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

29.07.2020

Güzel

Networking ile ilgileniyorsanız mutlaka okuyun. Güzel hazırlanmış anlatımı akıcı. Emeğinize sağlık.

27.02.2020

Yararlı bir kaynak.

İş hayatında daha geniş kitlelere ulaşmak için yararlı bir kaynak.

12.12.2013

Harika bir kitap...

Başlıkta yazdığım gibi "Harika bir kitap" Bunca yıldır yaptığım uygulamaların ne kadar eksik olduğunu bu kitap sayesinde öğrendim. Geç de olsa. Özellikle çalışma hayatına yeni atılacak arkadaşlara sağlam bir temel kurmalarını sağlayacak olması sebebiyle kesinlikle tavsiye ediyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.