34,05 TL
Standart Teslimat : 07 Temmuz - 10 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Neden ile Başla 1. Kitap Kitap Açıklaması

 

İnsanlar sizin NE sattığınızı değil, NEDEN yaptığınızı satın alırlar!

İnsanları manipüle etmek kolaydır. Ama bu, bize hem kurumsal, hem de bireysel anlamda uzun süreli bir başarı sağlamaz. Büyük liderler, çevrelerindeki insanları manipüle etmezler, onlara ilham verirler ve kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam oluştururlar. Hükümlere ya da emirlere göre hareket eden değil, aldıkları ilhamla içlerindeki arzuları motive olan insanlar yaratırlar.

Her şeye bir NEDEN ile başlayın. O işi yapmaktaki amacınızı, sebebinizi ve inancınızı belirgin kılın.

NEDENiniz ile NEYİ, NASIL yaptığınız birbirleriyle tutarlı olurlarsa, insanlar size güvenirler ve size sadık kalırlar.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

26.07.2021

Başarıya inanan herkes için

Simon Sinek’ı tanıyanlar videolarının ne kadar etkileyici olduğunu bilirler. Ama bence kitabı okuyana kadar bekleyin. Her bir sayfada birçok değerli bilginin bulunduğu bu kitabı liderlik, strateji ve takım çalışması konuları hakkında kendine hedef koyan herkes okumalı. İyi okumalar.

05.11.2019

Tersten başlamak

Pek çok zaman yaptığımız bir hatayı bizim yüzümüze vuruyor ve tersinden başlamamız gerektiğini gösteriyor. Her zaman önce ne ve nasıl yaptığımızı anlatırız ama karşımızdakinin ilgisini çekemeyiz. Ama anlatmaya neden yaptığımızdan başlarsak insanlara nasıl ve ne yaptığımızı da dinlemeye devam ettiklerini göreceğinizden şüpheniz olmasın. İşte tamda bu konu üstüne yazarın kendi tespitlerini içeren ve hayatını değiştiren bir deneyimin ispatına çalışan bir kitap olmuş.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.