4,5/5 - 10 Kişi Yorum Yap
37,05 TL
57,0 TL %35
Standart Teslimat : 04 Aralık - 08 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Nakit Akışı - Ölçüm Çeyreği Kitap Açıklaması


Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği kimilerinin neden daha az çalışıp daha çok kazandıklarına, daha az vergi ödediklerine ama başkalarına göre kendilerini mali açıdan neden daha çok güvende hissettiklerine ışık tutuyor. İşin sırrı Ölçüm Çeyreğinin hangi diliminde çalışacağınızı ve zamanını bilmekte. Hiç merak ettiniz mi?
 • Çalışan biri olmakla iş sahibi olmak arasındaki farkı...

 • Bazı yatırımcılar daha az risk alarak daha çok para kazanırken, ötekilerin neden kâr bile edemediklerini...

 • Çalışanların çoğu bir işyerinden diğerine sürekli yer değiştirirken, bazılarının kendi iş imparatorluklarını kurmak üzere neden işlerinden ayrıldıklarını...

 • Sanayi Çağında çoğu ebeveyn çocuklarının doktor, muhasebeci ya da avukat olmasını isterken, Bilgi Çağında bu mesleklerin neden mali topa tutulduğunu...

 • Üniversitelerden mezun olan parlak öğrencilerinin birçoğunun öğrenimini yarıda bırakmış kimselerin, örneğin Microsoft'ta Bill Gates'in, Virgin Industries'de Richard Branson'ın, Dell Computers'da Michael Dell'in, CNN'de Ted Turner'ın yanında çalışmak istedikleri dikkatinizi çekti mi hiç? Okulu terk eden bu insanlar bugünün "ultra" zenginleri." Bu kitap bunlar gibi pek çok soruya yanıt verirken aynı zamanda hızlı bir mali dönüşümden geçen bir dünyada kendi yolunuzu bulmanıza yardımcı oluyor.
  Bu kitap...
  İş güvencesinin ötesine geçmeye ve kendi mali özgürlük dünyasını aramaya, yaşamlarında köklü profesyonel ve mali değişiklikler yapmaya, Sanayi Çağından Bilgi Çağına geçmeye hazır olanlar için yazılmıştır. Bu kitap yeni seçenekler, yeni yönler ve yepyeni bir mali gelecek belirlemenin püf noktalarını anlatır.
  Robert T. Kiyosaki
  Yazar
  Sayfa Sayısı: 356

  Baskı Yılı: 2016


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Alfa Yayıncılık

   

  Puanlamalar
  %70
  %20
  %10
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  Yorum Yap

  19.01.2021

  Ticari Amaçla Yazılmış

  Zengin Baba Yoksul Baba kitabının devamı niteliğinde ancak ilk kitabında gölgesinde kalıyor.

  17.05.2017

  Kitap SUPER

  Beynizin içini kendi paranızı nasıl çogaltacam, nasıl yönetecem,  finansal düşüncelerinizi  7 level geliştirmek istiyorsanız zengin baba yoksul baba bir de nakit akışı kitabını okuyun. Eski beynizin şarteli atmasına hazır mısınız? O zaman mutlaka okuyun fakir dünyanız fakir düşünceniz yıkılır! Matrix filimdeki Morpheusun ilacı gibi olur!

  24.04.2012

  Dijital Çağ

  Robert Kiyosaki, dijital çağın sanayi devrimi ilkelerinin, uygulamalarının ve mantığının sona erdiğini çok yalın bir dille anlatıyor. Zenginlik artık lüks olmaktan çıkmaktadır. Yeni çağ ultra zenginler yaratmakta, insanlığın hiçbir döneminde olmadığı kadar başarılı olmuştur.

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.