Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Nagual İle Karşılaşma Kitap Açıklaması


Bu eser, zamanı geldiğinde Kural'ı yayabilecek haberciyi Armando'da gören Nagual Castaneda ile Armando Torres'nin bir yapıtıdır.
"Deneyimlerin kimilerinin yayımlanmasındaki temel güdülenme, sahip olduğum şükran duygusudur... Onun yakınında olmak, uçsuz bucaksız bir ilhamı, tarihin bereketini, her türden öğretiyi ve öğüdü kabul etmekti. Carlos bütünsel özgürlüğün gerçek bir savaşçısı olarak, çevresindekilerle her şeyi tamamen paylaştı, böylesi hediyeleri almış birinin onları kendine saklayıp alıkoyması çok bencilce olacaktı."
Armando Torres

Birleşim noktası, savaşçının yolu, ölüm bilinci, kişisel önemlilik, özetleme, iz sürme sanatı, rüya görme sanatı, içsel sessizlik, sihirli geçişler gibi Castaneda'nın tüm önemli konuları; sohbetlerinin meyvesi olan bu canlı eserde bir araya geliyor.

Kültür robotu olduğunuzun farkındaysanız ve özgürlüğünüzü arayış içinde kendi anlam verme sisteminizi oluşturmak istiyorsanız, bu kitabın değişik yerlerine serpiştirilmiş önemli ipuçları bulacaksınız. Bu kitabın, özgürlüğünü arayan bir "savaşçı adayı" için önemli kaynaklardan biri olabileceğine inanıyorum.Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sistem Yayıncılık

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.10.2010

İLHAM VERİCİ

Bu kitap, bence Toltek bilgeliğini araştıran birçok insan için başucu kitabı niteliğinde. Kitabı okuduğumda aklımdaki soru işaretlerinin birçoğu ortadan kalktı. Gerçekten aydınlatıcı bir çalışma olmuş. Benzeri çalışmaların devamını diliyorum. Yayınevinize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunmayı bir borç biliyorum.

03.09.2010

Toltek Bilgeliklerinin devamını bekliyoruz.

Nagual ile Karşılaşma kitabıyla güzel bir girişim yaptınız, severek okuduk, uzun süredir bu konuda bir yayın yoktu, önemli bir boşluğu dolduracak bu çabanızın devamını diliyorum ve bizi bekletmeyeceğinizi umuyorum. Başarılar.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.