3/5 - 36 Kişi Yorum Yap
13,8 TL
23,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 04 Temmuz
Standart Teslimat : 06 - 10 Temmuz
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Gerçekten “özgür” müsünüz?
Dilediğiniz zaman dilediğiniz yemeği yiyebiliyor olmak mıdır sizce özgürlük?
Toplumsal hiçbir baskı hissetmeden içinizden geldiği gibi giyinebiliyor olmak mı yoksa?
Canınızın istediği saatte uyuyup, canınızın istediği saatte uyanarak, yine canınızın istediği saatlerde istediğiniz kadar çalışarak, ihtiyacınız olan parayı kazanabilmeniz mi?
Bir hafta sonu tatilinde cep telefonunuzu kapattığınızda mı özgür hissediyorsunuz sadece kendinizi?
Hayatınızla ilgili her kararınızı sadece kendinizi düşünerek mi alıyorsunuz?
Kaderinizin ipleri tamamen sizin elinizde mi?
Başkalarının sizden yararlandığını düşündüğünüz oluyor mu?
Kaybetmekten korktuğunuz insanlar yok mu?
Değişmeye ne kadar açıksınız?
En azından yumurtayı nasıl yemekten hoşlandığınızı düşünün. İlle de rafadan mı? Yoksa “Bugünlük de böyle olsun, ne fark eder ki?” dediğiniz olur mu?
Önemsiz gibi görünen bu küçücük ayrıntıların mücadelesi içinde silinip gider sizi siz yapan sınırlarınız. Çünkü “özgürlük” sandığınız gibi “sınırsız” olmak demek değildir, tam tersine net ve güçlü sınırlara sahip olabilmenizle ilgilidir. Diğer bir deyişle, hayır diyebildiğiniz ölçüde, özgürlük alanınıza sahip çıkarsınız.
Hayır Diyebilme Sanatı sınırlarınızı doğru çizerek, kendinize geniş bir özgürlük ve özgüven alanı yaratmanın incelikleriyle dolu, duyarlı bir rehber...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%19,4
%33,3
%22,2
%13,9
%11,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

04.06.2020

fena değildi

alırsanız pişman olmazsınıız

13.05.2020

Okumaya değer

Kitap okuyan herkese hitap etmeyebilir belki AMA! her şey çok hızlı akıyorsa, sürekli bir yerlere yetişme çabasındaysan, önceliklendiremiyorsan ve farketmez bana uyar tarzını benimsemişsen bir göz atmaktan zarar gelmez..

14.04.2020

hayatım değişti

yeni kitap okumaya başlamıştım sürekli görmeye başladım bu kitabı ve benim için çok uygundu hayatımda hayır kelimesi yoktu insanlara sürekli evet kırmayım bir seferinden ne olucak diye diye evde sürekli sinir stres altında dışarsa mutlu rolü sevmediğim insanlarla vakit geçirmek için vakit geçirdiğim zamanlar  iyilik yapmadığım zaman tek seferde silmeleri trip atmaları bu kitabı okuduktan sonra bu yaptıklarım sadece kendimi ezdirmek olduğunu anladım diğerlerinin gözünde bi değeri olmuyor insanın hepsini hayatımdan çıkardım ve çok mutluyum  kendime geliştirmeye adadım kendimi sinir stres yok hayatımda onların sadece yerinde sayıklıyor

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.