34,65 TL
Standart Teslimat : 21 Mayıs - 24 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Mış Gibi Yetişkinler Kitap Açıklaması

 


Aile Ortamı ve Çocuk Yetiştirme Üzerine Yakup Bey'le Söyleşiler

Doğan Cüceloğlu'nun Yetişkin Çocuklar adlı kitabını, içeriğini daha iyi yansıttığına inandığımız yeni bir kapak ve yeni bir isimle sunuyoruz.

Bu kitap, aslında bildiğimiz, ancak üzerinde düşünme gereğini pek duymadığımız bir öyküyü anlatıyor. Bu öykünün kahramanlarını tanıdıkça çocukluğumuzu, ailemizi, çevremizdeki insanları ve en önemlisi kendimizi de daha iyi anlayacağız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

04.04.2022

Psikoloji'nin iletişim ve ilişkilerde önemi

Rahmetli Doğan CÜCELOĞLU'nun,geride çocuklar,gençler,orta yaşlılar,aileler, eğitimciler,devlet ve kamu yöneticileri, girişimcilere bıraktığı psikoloji,iletişim ve ilişkiler hakkındaki 20 kitabını da okudum.Her biri insanın kendisi, ailesi,sosyal,iş ve okul alanı çevresi iletişim,ilişkileri hakkında oldukça sade,oldukça kolay anlaşılır,bilimsel.Hikayeleri,anıları,örnekleri,okuyucu mektupları kitaplarını sürükleyici, kendimizin etki ve etkili olduğumuz her alanda psikolojinin gücünün önemini belirtiyor.

29.10.2020

Aile temelinde yaşanılan sorunların ele alınması

Kitap aile problemlerinin temelinde yatan sorunların çocukluktan geldiğini açıkça dile Getiriyor ve bu problemleri çözümlemenin yollarını sohbet eşliğinde anlatılmaktadır. Çok beğendim

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.