3,5/5 - 4 Kişi Yorum Yap, Kazan!
15,0 TL
30,0 TL %50
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 24 - 26 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Televizyondan ve sosyal medyadan sürekli paylaştığımız gibi, dünya siyasetini anlamak için, diğer disiplinlerin yanı sıra ezoterizmi, paganizmi ve dinler tarihini çok iyi bilmek gerekmektedir.

Mezopotamya ve Mısır paganizmini anlamak, hem insanlığın ilk zamanlarından gelen kadim dilini ve bilgeliğini öğrenmek hem de siyaseti yöneten sapkın inançlıların bunlardan nasıl etkilendiğini bilmek için önemlidir.

Bu kitapta konu hakkında akademik araştırma yapanlardan amatör araştırmacılara kadar herkese faydalı olmasını umduğumuz birçok önemli bilgiyi bulacaksınız.

Sıradan mitoloji kitaplarının dışında, paganizm bağlamında, Mezopotamya ve Mısır inançlarını tanımak, ritüellerini öğrenmek ve günümüze etkisini görmek için mutlaka okuyun diyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%50
%0
%25
%0
%25
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

14.03.2019

Baş ucu kitap

Semboller anlaşılır dilde güzel anlatılmış

08.02.2019

Eveeeettt!

Yazarımız öyle güzel anlatmış ki Mısır'dan önce Mısır'ı anlamamız için diğer mitlerlerden gayet anlaşılır biçimde bahsetmiş daha sonra Mısır'a geçince gerçekten o yaşanılan olayların içinde buluyorsunuz kendinizi. Her şey anlaşılır durumda. Bahsetmediği az şey var kesinlikle öneriyorum çok değişik bir atmosfer.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız