81,25 TL
Standart Teslimat : 16 Ağustos - 19 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Metafizik Kitap Açıklaması

 

Metafizik, felsefe tarihinin en büyük filozoflarından biri olan, hatta kimilerine göre tartışmasız en büyüğü olan Aristoteles’in en önemli, ve hem içeriği hem düzeni hem de edisyonları bakımından en çok tartışılmış metnidir. İlkeler, nedenler, varlık, varolan gibi felsefenin en temel meselelerini araştıran bu eser, klasik dönemden günümüze kadar, filozofların ve diğer araştırmacıların başvuru kaynakları arasında ilk sırada gelir.

Bu yeni baskıda Yunanca ve Türkçe, çift dilli bir basımla sunulan Metafizik artık sadece filozoflar ya da felsefeciler için değil filologlar ya da dilbilimciler için de eşsiz bir referans çalışma.

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

21.09.2021

Aristo

Bazı bölümleri okurken insan, ya aristoteles sen ne anlatıyorsun, ne demek istiyorsun şeklinde hezeyanlarda bulanabiliyor. Sıklıkla kafa karıştıran ama aynı zamanda aydınlanma yaşatan varlık felsefesinin en önemli kitaplarından biri.

12.10.2020

Ürün

ürün elime hızlı bir şekilde ulaştı.

19.08.2020

Aristoteles

Biraz felsefe karıştıran, biraz felsefeye ilgi duyan   Aristoteles'i okumak gerektiğini anlıyor. Zevkle okuyacağımı düşünüyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.