82,75 TL
Standart Teslimat : 02 Şubat - 05 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Masal Terapi Kitap Açıklaması

 

Düşler âlemine doğru keyifli bir yolculuğa çıkmak ister miydiniz? Kişisel gelişim türünde kaleme alınan Masal Terapi adlı kitap okura farklı bir bakış açısı sunuyor. Kitabın esas amacı masallar yoluyla okurun değişimini ve gelişimini sağlamak. Dolayısıyla kitapta yer alan masallar bu amaca hizmet ediyor. Gelin, baştan sona büyük bir keyifle okuyacağınız bu eserin içeriğine kısaca değinelim.

 

"Masal Terapi" adlı kitabı neden okumalısınız?

Judith Malika Liberman tarafından kaleme alınan eser kısa masallardan oluşuyor. Kitap, okuyucuya sunduğu masallar ile ona âdeta terapi yapıyor. Bu yönüyle Masal Terapi, bildiğiniz masal kitaplarından çok daha farklı bir konsepte sahip. Kitapta yer alan her masalın sonunda okuyucuya belirli bir mesaj veriliyor. Bu mesajları özümseyen okur ilerleyen sayfalarda kendisini bekleyen ödevler ile karşılaşıyor. Yazarın zihin egzersizleri şeklinde hazırladığı bu ödevler, okuyucuya yöneltilen sorularla devam ediyor. Sizi düşünmeye sevk eden kitap, bu sorulara yanıt ararken size yaratıcı ruhunuzu geliştirme fırsatı veriyor. Yazar, okurdan belirli uygulamaları gerçekleştirmesini istiyor. Bu uygulamaları ve verilen önerileri yazarın yönlendirmeleri doğrultusunda hayata geçirerek kendinizdeki olumlu değişimin farkına varacaksınız! Gençlere ve yetişkinlere yönelik hazırlanan bu kitabı okuduğunuzda eserin hayatınızın her alanına önemli katkılar sağladığını fark edebilirsiniz. Kişisel gelişim türünün bambaşka bir uyarlaması olan bu eser masallarla yönünüzü bulmanıza yardımcı olabilir. Masal Terapi'yi yanınıza alın ve ruhunuzu rahatlatma ihtiyacı duyduğunuz anlarda bu masallardan birini okuyun!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Fransız asıllı Judith Malika Liberman'ın 2014 yılından bu yana NTV Radyoda Masal Bu Yaadlı programı yayınladığını ve Nâzım Hikmet Kültür Merkezinde masal anlatımı performansları sergilediğini biliyor muydunuz? Yazar, masal anlatıcılığının yanı sıra oyunculuk ve akademisyenlik kariyerini sürdürür. Orta Doğu Teknik Üniversitesinde 7 yıl çalışan Judith Malika Liberman, akademik kariyerine Koç Üniversitesinde devam ediyor. Yazar, 6 Mart 2015 tarihinde gösterime giren "Bir Varmış Bir Yokmuş" (IMDb: 6.5/10) filminin danışmanlığını yapar. 2018 yılında Kanada'da Toronto Uluslararası Hikâye Anlatma Festivali'ne katılan yazar burada Nasreddin Hoca'yı anlatan geleneksel tarzda Türk mizah masallarını dinleyici ile buluşturarak büyük ilgi toplar. İncelediğimiz kitap, yazarın 2015 yılında yayımlanan ve basımını Doğan Novus'un üstlendiği ilk eseri. Toplamda 262 sayfadan oluşan bu eğitici eser okuyucularıyla buluşmak için raflarda bekliyor!

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Judith Malika Liberman'ın Masal Terapi isimli bu kitabını sevdiyseniz Önce Hayal, Masallarla Yola Çık, Bir Masal İyi Gelir ve Taş Torbası adlı diğer eserlerini de gözden geçirebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

18.05.2021

Hemen yanıbaşımızda hep

Elimizden düşmeyen, dönüp dönüp okudugumuz harika bir kitap

15.05.2021

Harika

Sıradan kişisel gelişim kitaplarını bir kenara bırakın bu kitabı okuyun..

23.12.2020

Merak

Çok merak ediyordum ama şimdi zamanı gelmiş ki alıyorum

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.