65,8 TL
Standart Teslimat : 25 Mart - 28 Mart
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Markalama Kitap Açıklaması

 


Modern marka anlayışının babasından teori ve pratik düzeyindeki son gelişmeler bu kitapta!"
-Philip Kotler-
"Hiç kimse marka stratejisini David Aaker'den daha iyi bilemez. Aaker markalamanın tüm temel prensiplerini tek bir kitapta, adeta destansı bir şekilde toplamış. Pazarlama alanının hangi noktasında olursanız olun, güçlü bir marka yaratmak ve onu beslemek için ihtiyacınız olan pratik önerileri bu kitapta bulacaksınız."
-Ann Lewnes, Adobe Systems, Başkan Yardımcısı ve CMO-
"Profesör Aaker iş dünyasına çok kıymetli bir hediye vermiş: Marka liderliği ve yönetimine dair oldukça sağlam ve özlü bir rehber."
-Joseph V. Tripodi, Coca-Cola, CMO-
* * *
Bugüne kadar alanında 15 kitap ve yüzlerce makale yazmış olan dünyaca ünlü marka teorisyeni David Aaker'in elinizdeki son kitabı, yazarın uzun yıllara varan deneyim ve düşüncelerinin özü niteliğinde. Aaker'in çok ilgi gören Güçlü Markalar Yaratmak kitabından sonra Markalama da iş dünyasına önemli bir katkıda bulunuyor.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 206

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Mediacat Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

21.10.2020

Okunması zor

Kotler, Rise, Trout okuduysanız Aaker'i sıkıcı bulacaksınız, değerli bilgiler var ama kitap onlara göre farklı kavramlar ve karşıt görüşler içeriyor, örneğin diğerlerinin aksine marka genişletmesinin iyi bir şey olduğu yazıyor. Ancak bundan da önemlisi dili çok sıkıntılı, uzun cümleler, belirsiz ifadeler, zor okunan sayfa mizanpajı vs. Bunda çevirmen Nadir Özata'nın negatif katkısı da var muhakkak.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.