4,5/5 - 3 Kişi Yorum Yap
8,76 TL
12,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 11 - 15 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Kader Gemisi zikzaklar çizerek kendi yolunu alırken, kimi yolcular yeni rotalar çizmek istediler.Hepimizin hayatta yaptığı gibi,.. Ama bu rota ne kadar değiştirilebilir, dahası ne kadar bilinebilir, ne kadar anlaşılabilir? Karmaşık, çelişkili, anlaşılmaz ve karanlık bir olup bitenler toplamı değil midir o rotanın varlığı?Münasebetsiz Ayıklama Teşkilatı bir gerilim romanı. Ama gerilimin perde arkasında bireylerin kaderiyle giriştiği o tuhaf ilişkiyi bulacaksınız. Ve bu olağandışı mekândaki ilişkilerin, hesapların bizim hayatımıza ne kadar benzediğini düşüneceksiniz.Her şey bir komplo olabilir, dahası her komplo bir karşı komplo da olabilir Kader Gemisi'nde.Kader Gemisi'nde yaşadıklarım ince bir çizgi gibi bellediğimin derinliklerinde çoktan yerini aldı… Zikzaklar çiziyor, eğer onlar da olmasa…öldüğümü düşüneceğim, hiç tereddüt etmeksizin. Fakat öylesine hızlı, öylesine tuhaf, öylesine olanaksız bir şeydi ki karşılaştığım, filhakika bunun ancak ve anacak hayattayken olabileceğini düşünüyordum.Sayfa Sayısı: 204

Baskı Yılı: 2006


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.03.2006

Aşure kıvamında bir roman

Ferhat Ünlü, bundan önceki romanını yazdığı kalemi bir kenara atmış da, bambaşka bir kalemle çıkmış okuyucunun karşısına. Böyle düşünüyor insan okurken. Aşure kıvamında bi roman MAT..
Böyle söylüyorum, çünkü ne ararsanız var içinde. Korku, macera, ironi. Hele bir mektup bölümü var ki, edebiyatını konuşturmuş resmen diyorsunuz. Kimi küçük çelişkilere rağmen, son dönemde okuduğum en iyi roman MAT. Ünlü´nün yeni romanını merakla bekleyeceğim. Belki MAT üçlemesi yapar kim bilir????
  

28.02.2006

İlginç bir kitap

Valla ben okudum. Okuduğuma da değdi. İlginç bir kitap. Bakın dikkatinizi çekiyorum, ilginç diyorum. İyi veya kötü değil. Zira ilginçlik okunmaya değerlilik taşır. İyi ve kötü ayrımını okuduktan sonra vermeli. Ben iyi buldum. Kitap kurdu olanlara şiddetle tavsiye ederim. Ancak stratejisini popüler kitap okuma üzerinde kurmuş olanlara, bulaşmayın derim. Çünkü içindeki derinlikte kaybolabilirler. Kurgusu biraz kastırabilir onları.
<br>
İçinde, gerçek ötesinin ne kadar da gerçekçi olduğunu göreceksiniz. Yazarın zamanla nasıl seviştiğini, hatta kaderle bile gerdeğe girdiğine şahit olacaksınız. Resmen yazarın beyin fırtınaları içinde devinip duracaksınız. Ve sonunda, ilk gördüğümde şaşırdığım sonradan da baya eğlenceli bulduğum üç finale şahit olacaksınız. Hepsi de kitapla oldukça uyumlu.
<br>
Konusu mu? Bence bunu söylemeyecek kadar bakir bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.