580,0 TL
Standart Teslimat : 19 Ağustos - 22 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Limasollu Naci 3. Kur Advanced and Business English İngilizce Eğitim Seti Kitap Açıklaması

 

LN 3.Kur Advanced and Business English ileri İngilizce ve iş İngilizcesi seti İçeriği:
8 Adet İnteraktif CD-ROM
İngilizce’de Zamanlar (English Tenses) Kitabı
İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) Kitabı
Çalışma Kılavuzu

LN 3.Kur Advanced and Business English ileri İngilizce ve iş İngilizcesi seti içerik açıklaması
3.Kur seti olan Advanced and Business English ileri İngilizce ve iş İngilizcesi setinin anlatım dili İngilizce’dir. Setin öğretim sistemi, interaktif CD-ROM'lara dayalı çok geniş çalışmalar içermektedir. 1 ve 2.Kur setleri ile oluşturduğunuz gramer seviyesinin üzerine, ileri seviyede çalışmalar yaparak iş İngilizcesi konusundaki tüm gereksinimlerinizi karşılamış olacaksınız. Okuma, yazma, konuşma ve anlama becerilerinizi geliştirmiş olacaksınız. 3. Kur ileri İngilizce eğitim seti ile, iş hayatında karşılaşabileceğiniz tüm yazılı ve sözlü kalıpları öğrenebileceksiniz. İş görüşmelerinde kullanılan, genel üslup ve kalıpların işlendiği çalışmalarda, bir şirket ile yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-mail yazımları, sipariş alıp vermek vs. iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu, en ince detayına kadar incelenmektedir. 


Setimizin Yardımcı Kitapları
İngilizce’de Zamanlar (English Tenses) Kitabı
İngilizce’de zamanlar, Türkçe dilbilgisinde de olduğu gibi en önemli gramer konusudur. İngilizce zamanları iyi öğrenmek, gramer temelinizi oluşturur. Oluşan bu temel üzerinde İngilizce’yi öğrenmek kolaylaşır. Tense’ler kitabında, İngilizce’deki 12 zaman (tenses) konusu anlatılmaktadır. Konuları kolay anlayabilmeniz için İngilizce’de bulunan tüm zamanlar bir liste halinde verilmiştir. Geniş zaman konusundan başlayarak tüm İngilizce zamanlar, kalıpları ve kuralları ile birlikte açıklanmıştır. Örnek cümlelerle konuları daha iyi anlamak ve uygulama yapmak sağlanmaktadır.


İngilizce Karşılıklı Konuşmalar (English Conversations) kitabı
İngilizce Karşılıklı Konuşmalar kitabı, İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde karşılaşılabilecek çeşitli yaşantılardan oluşan karşılıklı konuşmalar ve kısa hikayecikler (skeçler) İngilizce olarak verilmiş ve Türkçe karşılıkları ilave edilmiştir. İngilizce’yi ileri bir seviyede konuşmak için, önce kendi dilinde düşünüp onu İngilizce’ye çevirmektense, aynı yaşantılarda kullanılan İngilizce cümleleri bilip onları kullanmak daha uygundur. Kitap bu konuyu bir alışkanlık haline getirerek, İngilizcenizi daha mükemmel seviyeye ulaştırmanıza yardımcı olacaktır.


İnteraktif CD-ROM’lar
İnteraktif CD-ROM'lar öğretim sisteminin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir. 


Aşağıda interaktif CD-ROM’ların içeriklerini inceleyebilirsiniz.


English Pro (İş İngilizcesi)
English Pro, iş hayatında İngilizce konuşması gereken kişiler için gerekli bir dil programıdır.  Ana dili İngilizce olan kişilerin, iş yaşantısındaki davranış alışkanlıklarına değinen bu program, iş ilişkilerinde karşılaşabileceğiniz çok çeşitli durumlarla ilgili tavsiyeler sunmaktadır.  Bir şirket ile yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, e-posta yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir. 


Business Territory (İş dünyasında yaşam)
Business Territory, Cambridge'de bir elektronik firmasında hazırlanmıştır. Bu şirkette en üst kademedeki yetkiliden, her seviyedeki birimlerine kadar, iş hayatında gerçekleşen tüm yaşantı aynen aktarılmaktadır. Şirketteki tüm yetkililer kendi özgeçmişlerini anlatmakta, firmadaki görevlerini izah etmekte ve günlük iş hayatlarındaki tüm ayrıntıları anlatmaktadırlar.


Business Territory Hotel and Catering (Otel İngilizcesi)
Business Territory’de, Cambridge Üniversite'sine bağlı 4 yıldızlı bir oteldeki yaşantı incelenmektedir. Otelin, resepsiyon, restoran, mutfak, konferans salonu gibi tüm bölümlerinde gerçekleşen yaşantılar ve konuşmalar bir film gibi aktarılmaktadır. CD-ROM'un içeriği, çeşitli tavsiyeler ve ödevlerle öğrencilerimizin de interaktif ortamda kendilerini bu görüşmelere katılmış gibi hissederek, çalışmalar yapmasına uygun olarak hazırlanmıştır. 


Meet The English (Genel kültür konularıyla İngilizce eğitimi)
Meet the English, İngiltere'nin ve İngilizcenin bilinenlerin yanında, çok fazla bilinmeyen taraflarını da anlatarak farklı deneyimler kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Böylece İngiltere ve İngilizce hakkında bazı ilginç bilgilere sahip olacaksınız. Önce, karaökeden ilham alınan sayfaları dinleyin ve okuyun ve sonrasında, reçeli kimin icat ettiğini, Avrupa’nın en büyük dağ trenine nerede binebileceğinizi ve Liverpool’un neden pop müziğin başkenti olarak adlandırıldığını öğrenmek için sınav bölümüne geçin.


Expert Gallery (Muhasebe İngilizcesi)
Expert Gallery’de, İngiltere’de bir muhasebe firmasını ziyaret ederek sizlere finansal İngilizce’yi tanıtıyoruz. Bu CD’de gerçek iş İngilizcesi ve finansal İngilizce’ye yönelik egzersizlerle, iş İngilizcesi literatürünün kullanılması sağlanmaktadır.  Tüm ana konular, şirket ismi, farklı şirket türleri, resmi kayıtlar, güvenilirlik ve katma değer vergisi gibi şirketin kuruluş aşamalarına yönelik konular yer almaktadır. 


Vox Pop (İngilizce konuşma ve yazma çalışmaları)
Vox Pop, İngilizce konuşma ve yazma yeteneklerini geliştirmek isteyenler için İngiltere Cambridge sokaklarında yapılan 48 adet video röportaj temel alınarak geliştirilmiştir. Vox Pop’da aktüel olarak tartışılan konular hakkındaki görüşlerinizi, İngilizce olarak kolayca aktarabilmeniz için çalışmalar yapılmaktadır.


Lazonby (Günlük konuşmalar)
CD-ROM sizi, Lazonby isimli bir İngiliz bir köyünün yaşantısının içine alacak, köy sakinleriyle sohbetler ve röportajlar yapmanızı sağlayacaktır. Bu ziyaret, İngiliz dilini yakından tanımanızı sağlayacaktır. Burada kuracağınız cümleler ve doğal günlük konuşmalar sayesinde, köyde yaşayan toplumun konuşma alışkanlıklarını tanımanız sağlanacaktır.


The Steam Engine (Teknik İngilizce)
The Steam Engine, teknik araçlar hakkında kelime dağarcığı oluşturmak için hazırlanmış bir programdır. CD-ROM, yeni kelimelerin bir cümle içinde daha kolay öğrenildiği gerçeğine göre hazırlanmıştır.  Bu nedenle program, bir buhar motorunun montajı için küçük bir kullanma kılavuzu yazma işi üzerine kurulmuştur. Anadili İngilizce olan bir kişinin, buhar makinesinin yapımı konusunda sizi adım adım yönlendirmesiyle bir kullanma kılavuzu yazmış olacaksınız.


(Tanıtım Bülteninden)


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.