4,5/5 - 186 Kişi Yorum Yap

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 272

Ebat : 13,5 x 19,5

Dil : Türkçe

“Bir yanımız çöl bir yanımız deniz…”  “Zaman döngüseldir ve farklı seçimler yapsan da aynı hayatı yaşarsın. Sana verilmiş bir ömür vardır. Bu dünyadaki zamanın bellidir. Ve her şey bir denge içindedir. Biz... Daha doğrusu ben, o d ... Tamamını gör
16,64 TL
28,0 TL %41
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

“Bir yanımız çöl bir yanımız deniz…”

 “Zaman döngüseldir ve farklı seçimler yapsan da aynı hayatı yaşarsın. Sana verilmiş bir ömür vardır. Bu dünyadaki zamanın bellidir. Ve her şey bir denge içindedir. Biz... Daha doğrusu ben, o dengeyi bozdum…”

Aynı gün aynı hastanede doğmalarıyla başladı her şey. Bir hayatın birden fazla kez yaşanabileceğinin ve yarım kalmış her hikâyenin tamamlanmaya muhtaç olduğunun bir kanıtıydı onlar. Peki Mecnun bu sefer Leylasına kavuşabilecek mi?  Yoksa yine çölde mi açacak gözlerini? Çünkü o çöl çaresiz âşıkların son durağıdır. Kavuşamayan âşıklar o çölde aralar sevdiğini, kavuşanlarsa emlakçı emlakçı dolanır dururlar, 2+1 kombili.

Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)


Editör: BüşraHacısalihoğlu
Kapak Tasarım: Songül Karakoç

 

 

Puanlamalar

%83,3
%8,6
%2,2
%1,6
%4,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
Okurken güldüğüm ilk kitap..

Belkide yayınlandığı dönem dizinin sıkı takipçisi olduğum için olabilir ama okurken kahkahalar attım.Her cümlede karakterleri dizideki karakterlerle düşündüm(tabiki leylayı ilk leyla(ezgi asaroğlu) olarak.)Sonrasında diziye yeniden başlama isteği oluştu ve başladım.

Heyecanlıyım...

Sipariş verdim gelmesini bekliyorum çok heyecanlıyım

Güzel

Dizinin ilk bölümü başlıyormuş gibi ama biraz farklı başlıyor. Okurken zevk alıyorsunuz ve diziyi gözünüzün önüne getiriyorsunuz hala okuyorum bakalım gemi gelecek mi ama ilk izlenimim seri gelecek gibi