Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun

9/10 - 158 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Küsurat

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

“Bir yanımız çöl bir yanımız deniz…”

 “Zaman döngüseldir ve farklı seçimler yapsan da aynı hayatı yaşarsın. Sana verilmiş bir ömür vardır. Bu dünyadaki zamanın bellidir. Ve her şey bir denge içindedir. Biz... Daha doğrusu ben, o dengeyi bozdum…”

Aynı gün aynı hastanede doğmalarıyla başladı her şey. Bir hayatın birden fazla kez yaşanabileceğinin ve yarım kalmış her hikâyenin tamamlanmaya muhtaç olduğunun bir kanıtıydı onlar. Peki Mecnun bu sefer Leylasına kavuşabilecek mi?  Yoksa yine çölde mi açacak gözlerini? Çünkü o çöl çaresiz âşıkların son durağıdır. Kavuşamayan âşıklar o çölde aralar sevdiğini, kavuşanlarsa emlakçı emlakçı dolanır dururlar, 2+1 kombili.

Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

 

Katkıda Bulunanlar:
Editör: BÜŞRA HACISALİHOĞLU
Kapak Tasarım: SONGÜL  KARAKOÇ

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 272

Ebat : 13,5 x 19,5

Dil : Türkçe

ISBN: 9786056785955


Yorumlar (10)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Heyecanlıyım...

Sipariş verdim gelmesini bekliyorum çok heyecanlıyım

Güzel

Dizinin ilk bölümü başlıyormuş gibi ama biraz farklı başlıyor. Okurken zevk alıyorsunuz ve diziyi gözünüzün önüne getiriyorsunuz hala okuyorum bakalım gemi gelecek mi ama ilk izlenimim seri gelecek gibi

Seri Olmalı

Bu hikaye hiç bitmemeli.. Seri olmalı.. İnsan doyamıyor.. Böylesi bir daha gelmez denilen diziydi.. Kitaba da bayıldım.. İsmail Abi, Yavuz Hırsız, Erdal Bakkal hikayelerini de yazın Leyla ile Mecnun sevenler eminim koşa koşa alıp okur.. Senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun aynı şey olmadığının farkında değil misin? Benim dedem Darwin'di.