4,5/5 - 192 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 272

Ebat : 13,5 x 19,5

Dil : Türkçe

“Bir yanımız çöl bir yanımız deniz…”  “Zaman döngüseldir ve farklı seçimler yapsan da aynı hayatı yaşarsın. Sana verilmiş bir ömür vardır. Bu dünyadaki zamanın bellidir. Ve her şey bir denge içindedir. Biz... Daha doğrusu ben, o d ... Tamamını gör
16,85 TL
25,93 TL %35
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!
  • Yeniden basılıyor. Tahmini sevk tarihi: 21.03.2019

Kitap Açıklaması

“Bir yanımız çöl bir yanımız deniz…”

 “Zaman döngüseldir ve farklı seçimler yapsan da aynı hayatı yaşarsın. Sana verilmiş bir ömür vardır. Bu dünyadaki zamanın bellidir. Ve her şey bir denge içindedir. Biz... Daha doğrusu ben, o dengeyi bozdum…”

Aynı gün aynı hastanede doğmalarıyla başladı her şey. Bir hayatın birden fazla kez yaşanabileceğinin ve yarım kalmış her hikâyenin tamamlanmaya muhtaç olduğunun bir kanıtıydı onlar. Peki Mecnun bu sefer Leylasına kavuşabilecek mi?  Yoksa yine çölde mi açacak gözlerini? Çünkü o çöl çaresiz âşıkların son durağıdır. Kavuşamayan âşıklar o çölde aralar sevdiğini, kavuşanlarsa emlakçı emlakçı dolanır dururlar, 2+1 kombili.

Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor. Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)


Editör: BüşraHacısalihoğlu
Kapak Tasarım: Songül Karakoç

 

 

Puanlamalar

%83,3
%8,9
%2,1
%1,6
%4,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

08.02.2019

Harika

Harika. Hiç bir kitabı bu kadar eğlenerek okunamamıştım. Kitap okurken kahkalarıma engel olamadım. Elimden bırakmadan tek solukta bitirdim.

22.08.2018

bayıldım

HA Rİ KA!!! Okurken kahkalarınız yüzünden etrafınızdakilerin tuhaf bakışlarına maruz kalacağınız muazzam bir kitap. Uzun zamandır bu kadar keyifli bir kitap okumamıştım !!

15.08.2018

Okurken güldüğüm ilk kitap..

Belkide yayınlandığı dönem dizinin sıkı takipçisi olduğum için olabilir ama okurken kahkahalar attım.Her cümlede karakterleri dizideki karakterlerle düşündüm(tabiki leylayı ilk leyla(ezgi asaroğlu) olarak.)Sonrasında diziye yeniden başlama isteği oluştu ve başladım.