136,0 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Kutsal Kitapların Kaynakları 1-2-3 Kitap Açıklaması

 


Turan Dursun'un üzerinde yıllarca çalıştığı ve büyük önem verdiği, daha önce Kutsal Kitapların Kaynakları I, II, III adıyla üç kitap olarak yayımladığımız eserini, bu kez tek bir ciltte büyük boy olarak, yeniden gözden geçirilmiş ve dizin eklenmiş haliyle okuyucularımıza sunuyoruz.
Cilt içerisinde yer alan birinci kitapta; Korku ve Efendi Baba Tanrı, ikinci kitapta; Peygamberlik, üçüncü kitapta; Mucize ve Gerçek konuları inceleniyor.
Kutsal Kitapların Kaynakları, Turan Dursun'un ölümsüzlüğünün mührüdür.Sayfa Sayısı: 488

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kaynak Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

10.03.2021

UFUK AÇICI

İnsanı hayvandan ayıran özelliğin düşünebilme özelliği olması her insan görünümlü canlının düşünebildiği anlamına gelmez. Bu kitabı anlamak içinde düşünmek, şüphe etmeye cesaret etmek, kalıplarını aşmış olmak ve belli bir çizginin üstünde olmak gerekir. Turan Dursun unu aklı yetenler anlayabilir. Körü körüne bir şeye inanmak isteyen, eleştiriye açık olmayan, kendi güvenli ve sorgusuz dünyasında yaşamak isteyenler okumasın. Gerçekler ağır gelebilir. Sonra öfkeyle, kendinizi eksik ve yetersiz kalmış diye olmayan şeyler yazmak zorunda hissedersiniz.

04.12.2020

Okunası

Okurken büyüklere masallara karşı bakış açınız çok değişecek...

24.09.2014

Komik bir eleştiri

Bu eleştiren arkadaş kendi gözlüğünden bakarak aslında kızgınlığını gizlemeye gayret etmiş. Kitabı yazan yazar zaten bu işleyişin dinamiklerini ortaya serdiği için göz önüne dökülen yalanlar bu zamana kadar inanmak istediği şeyleri boşa çıkardığı için canı sıkılan bir kişi. Din her zaman toplumda nüfuz sağlamak için kullanılan bir araç olduğu için buna alet olanların canını sıkacak bir kitap olacağı da aşikardır.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.