5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
21,28 TL
28,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 24 Haziran - 29 Haziran
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Küresel Bunalım Kitap Açıklaması


Oniki yıl arayla meydana gelen iki yıkım. Uluslararası sistemin merkezi güçlerinin yüzleşmek zorunda oldukları sonuçlar doğurdu. Berlin Duvarının yıkılmasından sonra kalıcı ve adil bir dünya düzeninin kurumsal alt yapısı sağlanamadı. Aksine, bölgesel gerilim alanlarında rekabetin kışkırtılması İkiz Kulelerin yıkılması sonrasında yeni problem alanlarını ortaya çıkardı. Kısaca, birinci yıkımın oluşturduğu iyimser atmosferin güç eksenli rekabete kurban edilmsi, ikinci yıkımın kötümser ortamını hazırladı.Sayfa Sayısı: 276

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Küre Yayınları

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

08.01.2003

11 Eylül...

11 Eylül öncesi ve sonrasına ve gerçek Amerikan vizyonuyla ilgili, aşırı milliyetçiliğe veya dinsel temaya kaçmadan yapılan söyleşiler ve belgeler kitapta yalın ancak akademik bir dille aktarılmış. Konu ile ilgili yeni başlayanlar için bazı teknik terimler ve sözler kitabın akıcılığını kısıtlayabilir. Ancak konunun işlenişi bana göre çok kapsamlı ve doyurucu bir yapıt meydana getirmiş.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.