4,5/5 - 77 Kişi Yorum Yap
28,14 TL
42,0 TL %33
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 04 Temmuz
Standart Teslimat : 06 - 10 Temmuz
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

"Bir Salı sabahı uyandım. Bütün gazeteler hayatta en çok sevdiğim kadının bir cinayet işlediğini yazıyordu.Bunu hiç beklemiyordum. Beynimden vurulmuşa döndüm. İç dengelerim şiddetle sarsıldı. Oysa gerçeği biliyordum ama bana kimse kek bir şey sormamıştı.Onu mahkûm etmişlerdi!

kapı çalındı. İki asker beni almaya gelmişti. İç savaş çıkmış, seferberlik ilan edilmişti. Bunu bekliyordum. Hiç şaşırmadım. Bunu uzun zamandır korku ve kuşkuyla hep bekliyordum. Hazırlandım ve o Salı sabahı evden çıktım.

Genç bir öğretmen bir sabah Kuzguncuk'taki evinden apar topar alınıp, askere götürülür. O, bunun bir kabus olduğuna, arkadaşlarıysa onun iç savaşa katıldığına inanmaktadır. Oysa annesi oğlunun bir ambulansla evden götürüldüğünü anlatmaktadır.


 (Tanıtım Bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%82,9
%7,9
%7,9
%0
%1,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

05.11.2019

Buket Uzuner sevdiğim yazarlar arasına girdi

Buket Uzuner ile beni tanıştıran kitap. Tuna, Aras ve Ada... Çocukluk aşkı ile başlayan ve ömrünün yakasına yapışan bir sevdayla bu sevdaya kelepçe vuran o karanlık geceden sonra Tuna ve Ada'nın hayatı ne yönde etkilenecek, Tuna'nın içine hapsolduğu girdap son bulacak mı? Kitap sizi içine alacak, mutlaka okuyunuz.

03.10.2019

Mavi Tuna

Çok güzel bir kitaptı.Hiç bitmesin istemedim ama diger yandan da  acaba sonunda neler olacak merakla bekledim.Tunanın o hissettikleri aşkı beni çok etkiledi.Çok etkilendiğim sahneler oldu çok beğendim.Diğer kitaplarını da okumak için sabırsızlanıyorum.Çok teşekkür ederim Buket Uzuner...

27.07.2019

kumral ada

Bir çok konuda etkilendim sarsıldığım bir kitap oldu ki bir çok konunun gizemini çözme konusunda başarılı olamadım. Okurken sıkılmak gibi bir durum söz konusu bile olmadı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.