4/5 - 48 Kişi Yorum Yap
21,0 TL
30,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 07 Temmuz
Standart Teslimat : 07 - 11 Temmuz
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Klasikleşmeye aday, çağdaş bir anlatıyla hüzünlenmek, coşmak, duyarlığınızı çoğaltmak; yitirilen insani değerlerin önünüze bir bir serildiğini ve damarlanızdaki kanın zaptedilmez biçimde kaynaştığını duyumsamak ister misiniz?Heidi'den Küçük Prens'e Anna Frank'tan Martı'ya Şeker Portakalı'ndan, Kardelen'e çocuk duyarlılığının insanları nasıl sevecenlikle ve sevgiyle doldurarak sarstığına tanıklık ettiniz mi?Öyleyse, hüzünlenmeye, coşmaya, sevgiyle dolmaya ve sarsılmaya bir kez daha hazırlanın. Çünkü, insanın özgürlük arayışının yeni bir simgesi olarak kabul edeceğiniz çağdaş bir insan destanını okuyacaksınız:Küçük Ağaç'ın Eğitimini.Körleştirilen, duyarsızlaştırılan bir dünyada, insani duyarlığın görkemli direnişini okuyacağnız Küçük Ağaç'ın Eğitimi ile yaşamı okumanın ve okuyarak yaşamanın keyfini çıkaracaksınız.Öner Yağcıİnsani duyarlılığın görkemli direnişi.Küçük Ağaç'ın Eğitimi, insana kendisiyle, çevresiyle ve bütün evrenle dost ve barışık olmayı öğreten bir hayat hikayesi... İlişkilerin yüzeyselleştiği, algılamanın mekanikleştiği, kalabalıkların bunalttığı, niceliğin egemen olduğu dünyamızda, sevgiyi, duyarlılığı, dürüstlüğü, samimiyeti kızılderili mantığıyla işleyen muhteşem bir kitap: İletişim özürlü anne-babalara, öğretmenlere duyurulur!Osman Özkul Matbuat Şubat 1996Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Say Yayınları

 

Puanlamalar

%75
%16,7
%2,1
%4,2
%2,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

08.06.2020

Öğretici

Kızılderili çocuğunun gözünden gidişatın hikayesi..Öğretici ve de tavsiye edilesi.

30.05.2020

Küçük Ağaç

Harika bir kitap. Zaman zaman elime alıp okumak isteyeceğim kadar. Kızılderili felsefesini çok güzel kavratıyor. Zaman zaman insanın içi gidiyor, zaman zaman duygulanıyor. Tek kelimeyle muhteşem bir kitap, ki yazarı da bir Kızılderili.

20.10.2019

Küçük Ağaç

Anne babaların,eğitimcilerin,psikolojik danışmanların özellikle okumasını istediğim kitap. Bir çocuk nasıl büyür,ne düşünür,ne hisseder ve nasıl öğrenir sorularını o kadar güzel yanıtlamış ve anlatmış ki. Başucu kitaplarımdandır.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.