Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kolay Piyano Kitap Açıklaması

 

Müzik ile kendinize yeni bir dil oluşturmaya ne dersiniz? Peki, müzik ile oluşturduğunuz bu dili, piyano ile seslendirmeye ne dersiniz? Müzik; çocuğunuza ve size kendinizi ifade edebileceğiniz, yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz yeni bir dünya sunar. Bunun yanında yaşamı kolaylaştıracak değerler kazandırır. Çocuğunuz içinse müzik eğitimi ne kadar erken yaşta başlarsa o kadar çok fayda anlamına gelir. Çocuğunuzun piyano çalmayı öğrenmesini istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Sevinç Ereren'in Kolay Piyano adlı kitabının başlangıç için ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Gelin, Kolay Piyano adlı kitapta sizleri neler beklediğine biraz daha yakından bakalım.

 

"Kolay Piyano" adlı kitabı neden okumalısınız?

Müzik aleti çalmak, yaşam boyunca olumlu etkiler sunan bir süreci kapsıyor. Müzik insana zihinsel kapasitede artış, reflekslerde gelişme, disiplinli çalışma alışkanlığı gibi yaşamı kolaylaştıracak değerler kazandırıyor. Kolay Piyano adlı kitabı ile Sevinç Ereren, piyanoya yeni başlamak isteyenler için ilk adımdan itibaren teorik, pratik ve repertuvara yönelik bilgiler sunuyor. Eğer siz de piyano çalmaya başlamak istiyorsanız bu kitap sizin için âdeta ders kitabı niteliğinde. Eser, temel özelliklerle kendinizi geliştirmenizi ve seviyenizi ilerletmenizi desteklerken başlangıç eğitimi ile ileride ihtiyaç duyacağınız gelişimi sağlamayı amaçlıyor. Kişisel ve zihinsel gelişim için farklı egzersizler sunan kitap; ders anlatımı, nokta birleştirme gibi etkinliklerle okuyucuyu desteklerken bir yandan nota bilgisiyle sizi piyano çalmaya hazırlıyor. Yazar, kitabında verdiği parçalarla öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmenizi sağlarken okuyucuyu piyano çalmaya hazır hale getiriyor. Eğer siz de piyano çalmak ve müzik ile kendinize yepyeni bir dünya açmak istiyorsanız ilk adım için Sevinç Ereren'in Kolay Piyano adlı kitabının iyi bir kaynak olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Sevinç Ereren'in Kolay Piyano adlı kitabı, renkli görseller bulundurması açısından çocuklara hitap etse de farklı yaş gruplarından piyano çalmak isteyen ya da piyano çalmaya yeni başlayan herkesin temel piyano tekniklerini ve nota bilgisini öğrenmek için yararlanabileceği eşsiz bir kitap. Yazar, Kolay Piyano eserini farklı ülkelerin ve farklı coğrafyaların çocuk ve halk müzikleri ile senfonik müziklerden oluşan bir içerikle kurgular. Alfa Yayıncılık tarafından basılan Kolay Piyano adlı kitap, 175 sayfadan oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Kolay Piyano adlı kitabı beğendiyseniz ve piyano eğitiminde bir sonraki aşamaya geçmek istiyorsanız yine yazar Sevinç Ereren imzalı Kolay Piyano 2 ve Kolay Piyano Repertuvarı adlı kitaplara da göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

15.02.2021

Koiay Pıyano

Dersierımde yıllardır kullanıyorum. Tavsiye ederım

10.02.2021

Başlangıç seviyesi

Kızım piyanoya başladığında öğretmeninin tavsiyesiyle aldık, başlangıç için çok faydalı oldu. Tavsiye ederim.

07.02.2021

SEVİC ERENER KOLAY PİYANO

Çok faydalı bir kitap.. Ben derslerimde bu kitabı kullanıyorum başlangıç seviyesinde..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.