3,5/5 - 32 Kişi Yorum Yap
29,4 TL
49,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 26 - 02 Aralık
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Çalgı eğitimi çocuğunuzu yaşamı boyunca olumlu etkileyecek başta akademik ve sosyal alanlarda olmak üzere birçok disiplinde başarılı olmasını sağlayacak bir süreçtir. Zihinsel kapasitede artış, ritim duygusu ve reflekslerde gelişme, sabır, yoğunlaşabilmede kolaylık, disiplinli çalışma alışkanlığı, birlikte iş yapabilme yeteneği gibi konularda, ilerleyen yıllarda yaşamını kolaylaştıracak değerler kazandırır.

Bu kitap, piyanoya yeni başlayacak olanlar için birinci basamaktan itibaren teorik, pratik ve repertuara yönelik olarak düşünülmüştür. Görsel açıdan küçük yaş gruplarına seslense de farklı yaş gruplarından yeni başlayan her öğrencinin temel piyano tekniklerini ve nota bilgisini almak için yararlanabileceği, farklı ülkelerin, farklı coğrafyaların çocuk ve halk müzikleri ile senfonik müziklerden oluşmuş bir içerikle hazırlanmıştır.

 

Nasıl oturmalıyız, ellerimizi nasıl tutmalıyız

Sağ ve sol elin parmak numaraları

Piyanoda aşağı ve yukarı, sus ailesi

Hangisi eşit hangisi değil, noktaları birleştirelim

Yeni notalar, yeni renkler, nota ailesi

Her adımda bir nota, piyanoda tuşlar

Müziğin temeli matematiktir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%31,3
%28,1
%21,9
%9,4
%9,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

28.10.2020

başarılı

kitap yeni başlayanlar için çok iyi, fiyat olarak da idefix en uygunu

19.10.2020

Harika

Çocuklar için özenler hazırlanılmış çok güzel bir kitap

18.10.2020

Güzel :)

Başlangıç için güzel bir kaynak, parmak numaralarından başlayarak ileri doğru gidiyor. Bir rehber eşliğinde kullanıldığında çocuklar faydasını görecektir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.