4/5 - 9 Kişi Yorum Yap
16,8 TL
28,0 TL %40
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kıskanç Kurbağa Eda Kitap Açıklaması


Leyla Fonten'in evinde dokuz hayvan yaşar... Her birinin çeşit çeşit huyu var! Leyla, hayvan masallarıyla tanıdığımız meşhur yazar La Fontaine'in torununun torununun torunu. Evinde kirpiden örümceğe, fareden köpeğe tamı tamına dokuz hayvan var!

Kurbağa Eda, kıskançlığıyla öne çıkıyor. Evdeki hayvanların her birinin bir becerisi var. Mesela Örümcek Rıza muhteşem ağlar örüyor, Köpek Kaya ise topları havada yakalayıveriyor. Kurbağa Eda bütün bu hayvanları kıskançlıkla izliyor ve izlemekle de kalmayıp evi birbirine katıyor! Kurbağa Eda'nın kıskançlığı nasıl geçecek dersiniz? Gelin, Leyla'nın bize anlatacağı öyküyü dinleyelim...

Bu kitap küçük yaştaki çocuklarda görülen kıskançlık konusunu ele alıyor. Serinin diğer kitaplarında ise inatçılık, sabırsızlık, utangaçlık, mutsuzluk gibi sorunlar dokuz başlık altında inceleniyor. Ödüllü yazar Tülin Kozikoğlu'nun eğlenceli öyküleri, ödüllü çizer Sedat Girgin'in sıradışı ve muhteşem resimleriyle bu seride buluşuyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 28

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

 

Puanlamalar
%66,7
%11,1
%0
%0
%22,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.11.2019

Tavsiye etmem

Ben bu kitabın tüm setini 2018 Tüyap kitap fuarından aldım. Kitabı bir hevesle getirip kızıma okumaya başladım ama 5 yaşındaki kızım bile baba bütün kitaplarda aynı şeyi yazmışlar dedi. Gerçekten serideki bütün kitaplar birbirinin aynısı tekerlemelerle yazılmış olup kitapların hiçbirinde de çocuğun çıkarım yapmasını sağlayacak bir önerme yer almamaktadır.  Kitaba verdiğim paraya hiçbir zaman acımam ama bu kitapları her gördüğümde verdiğim paraya üzülüyorum. Kitap yazmak bu kadar basit olmamalı. Kitap yazmak kaliteli kağıt kullanmak süslü kapaklar yapmak değil. Yazarlık, öncelikli ciddi bir bilgi birikim ve disiplinli bir eğitimden sonra emek isteyen bir iştir. Ben burada yazarın şahsına haksızlık yapmak amacı gütmüyorum. Malum. piyasada o kadar çok kitap var ki doğru kitaba erişmek hayli zaman alıyor. Bence her kes eleştirisini açıkça yapmalı ve yazarlar da buna karşı tahammüllü olmalılar. Tavsiye etmem.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.