4/5 - 240 Kişi Yorum Yap, Kazan!
30,8 TL
44,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 22 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 23 Ekim
Standart Teslimat : 24 - 26 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


"Hiç uykum yok. Hiç uyuyamıyorum. Domuz gibi içiyorum. Ama gözlerimi kapalı bile tutamıyorum. Sabaha beş saat var. Annemi düşünüyorum. Nerededir şimdi? Aynada kendime bakıyorum bazen. Ve tek kelime etmesem bile vücudum yaşadıklarımı, hayattan ne anladığımı anlatmaya yetiyor. Sağ omuzuma kendi çizdiğim kelebek, beğenmediğim için üzerine attığım çarpı işareti ve altında aynı kelebeğin bir Japon tarafından çok daha iyi işlenmişi. Sol dirseğimin iki parmak yukarısındaki kurşun yarası. Bileklerimdeki otuz dört dikiş. Medeniyeti bir aralar, herkes gibi yaladığımı kanıtlayan apandisit ameliyatımın izi. Ve sırtımı kaplayan, Tanrı'nın yüzü. Bilmiyorum... Hızlı yaşadım. Ama genç ölmekten çok, hızlı yaşlandım! Ama hayattayım.

Kayra, bir gün bana 'Mutsuzluğuna hiçbir çare aramıyorsun' demişti."


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 531

Baskı Yılı: 2003


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Hakan Günday'la Sözünü Sakınmadan (Video)

İstanbul Modern’in bahçesinde düzenlenen Sözünü Sakınmadan konuşmalarının ikincisinde eleştirmenler Semih Gümüş ve Ömer Türkeş’in konuğu bu sefer Hakan Günday’dı. Usta eleştirmenlerin Hakan Günday’la edebiyat üzerine sohbetleri umuttan şiddete, kötülükten yeraltı edebiyatına pek çok konuya uzandı. Etkinliğe katılan yaklaşık 500 edebiyat sever de soruları ve yorumları ile söyleşiye dahil oldular. Etkinliğin tamamını buradan izleyebilirsiniz...
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Puanlamalar

%77,6
%15,4
%2,6
%0,9
%3,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

24.04.2019

Unutmak

Okudukça kendinden bir şeyler buluyor insan. Yeniden hayata tutunmak istiyorsa insan bir iyileşme sürecinden çok bir yeniden doğuşa ihtiyaç olduğunu bağırıyor kitabın ikinci ve üçüncü kısımları. Kinyas ve Kayra'nın seçimleri her ne kadar farklı olsa da bir ortak noktaları var. Unutmak! Belki çekilen acılar unutulur ama, acı çekmiş olmak unutulmaz şeklinde bir aforizma okumuştum bir yerlerde.Doğruydu aslında, belki bir hastalığın çektirdikleri unutulur ama hastalığın kendisi akılda kalır.Bu yüzden unutma yolu seçilebilecek tek yol belki de.İyileşmek değil unutmak.Ölmüş birini iyileştiremezsin onu geçmişe gömmen gerekir.Okuduğum en sarsıcı aynı zamanda da fazlasıyla kendine bağlayan bir kitap.İlk birkaç gün midemin bulanmasını engelleyemedim ama zamanla alıştırıyor kendisine. Sevdiğim bir yazar, kitabı eline yeni alacaklara tavsiyem hazırlıklı olmaları sadece; kitapta kendilerini ve geçmişlerini yeniden keşfedecekler.

21.04.2019

Garip

İlginç ve sürükleyici kitapların başını çeken bir eser olduğunu şüphesiz söyleyebilirim.  Çok üst düzey bir kitap ve Hakan Günday çok önemli bir yazar.

15.04.2019

Umuyorum

Çok beğenerek alıcam inşallah güzel çıkar

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız