1,5/5 - 2 Kişi Yorum Yap, Kazan!

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 288

Dil : Türkçe

"Gelecekte iş dünyası nasıl bir şekil alacak?Kilit Adam tam da bunu anlatıyor."Tony Hsieh, CEO, Zappos.com"Bu kitap bir mucize."Jacqueli ... Tamamını gör
22,69 TL
32,41 TL %30
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Seth Godin

Seth Godin

Seth Godin, en çok satanlar listesine girmiş pek çok kitabın yazarıdır. Bunların arasında Bütün Pazarlamacılar Yalancıdır (All Marketers Are Liars), Bedava Ödül İçeride! (Free Prize Inside!), Mor İnek (Purple Cow) ve İzinli Pazarlama (Permission Marketing) isimli kitaplar da bulunmaktadır. www.sethgodin.com adresinden yazarın web günlüğünü okuyabilirsiniz. 33' ler Grubu, en çok satan kitaplar listesine girmiş kitapğ ... Tamamını gör

Yazarın Diğer Eserleri

Kitap Açıklaması


"Gelecekte iş dünyası nasıl bir şekil alacak?
Kilit Adam tam da bunu anlatıyor."
Tony Hsieh, CEO, Zappos.com

"Bu kitap bir mucize."
Jacqueline Novogratz, The Acumen Fund'ın kurucusu

"Seth Godin olmasaydı, öyle birini ortaya çıkarmak zorunda kalacaktık. O vazgeçilmez biri. Kendinize büyük bir iyilik yapmak istiyorsanız, Kilit Adam'ı okuyun. Böylece geleceğinizi garanti altına alırsınız."
Alan Webber, Fast Company kurucusu

"İnsanlar niçin Seth Godin'in görüşlerini dinlemek ve kitaplarını okumak için para ödüyor
şimdi daha iyi anlıyorum."
Time

"Her yıl binlerce yazar iş dünyası kitapları yazar, ama bunların çok azı gerçekten işe yarayan tavsiyelerle doludur. Seth Godin bu isimlerin en iyisi. Kilit Adam'ı elimden bırakamadım."
BusinessWeekSayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Profil Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%50
%50
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

25.12.2010

Özensiz Çeviri ve Baskı

Kitabın çevirisi gerçekten çok kötü olmuş. Kitabı sadece çevirmişler, tercüme etmemişler. Yazarın ne demek istediği anlaşılmıyor. Bazı cümleleri birkaç defa okusanız da anlayamıyorsunuz. Genelde kelimelerin birinci anlamlarını kullanmışlar. Ortaya çok başarısız bir çeviri çıkmış. Bir de kitapta o kadar çok yazım ve dil bilgisi hataları var ki, gerçekten insanın canını sıkıyor. Seth Godin'in bunu hak etmediğini düşünüyorum. Okunması gereken bir kitap ama kesinlikle bu haliyle değil.!!!