4,5/5 - 24 Kişi Yorum Yap, Kazan!
25,68 TL
39,5 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 23 Ekim
Standart Teslimat : 24 - 26 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


George R. R. Martin'in muhteşem serisi, Kılıçların Fırtınası ile modern fantastik edebiyatın istisnai başyapıtlarından biri konumuna geliyor, imgesel kurgunun büyük eserleri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

İktidar mücadelesindeki beş savaşçıdan birinin ölmüş, bir diğerinin gözden düşmüş olmasına rağmen savaş tüm şiddetiyle sürmektedir. Yedi Krallık'ın zor durumdaki hükümdarı Joffrey, Demir Taht'ta oturmaya devam etmektedir. En amansız düşmanı Stannis, takip ettiği büyücü kadının kurbanı olmuş ve bozguna uğramıştır. Nehirova'daki Genç Robb, Kuzey'e hükmetmekte; Daenerys yaşayan son ejderhalarla beraber kana bulanmış bir kıtayı katetmektedir. Rakipler son hesaplaşma için harekete geçerken büyük bir yabanıl ordusu, efsanevi Ötekiler'le birlikte medeniyetin merkezine doğru ilerlemektedir.

Diyarda sükûnet, Yedi Krallık'ın kılıçların fırtınası ile sarsılmasıyla mümkündür...

"Zengin bir hayal dünyasının ürünü… boyutuyla çağdaş fantastik edebiyatın ümit verici örneklerinden."
Publishers WeeklySayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Sabit Fikir

George R.R. Martin, her şey bir yana fantastiğin temel taşı olan “kahramanın yolculuğu” izleğini alaşağı ediyor Buz ve Ateşin Şarkısı'nda.
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Puanlamalar

%91,7
%8,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

12.12.2013

destansı ve sarsıcı...

Kılıçların Fırtınası tek kelime ile muhteşem. İki cildi de harika... Serinin önceki kitaplarında aradığımı pek bulamamıştım ama Kılıçların Fırtınası tam da olması gerektiği gibi epik, haşmetli, sarsıcı ve sonrası için fena halde merak uyandırıcı... Yalnız bu seriyi okumak ders çalışmak gibi, oldukça yorucu. O kadar çok karakter var ki hikayede hepsine birden hakim olmak imkansız... şimdiye kadar okumakta en çok zorlandığım kitap bu oldu...

01.12.2012

Yine G.R.R.Martin

Yazarın usta kalemini konuşturduğu bir kitap daha karşınızda. Diğer iki kitap gibi bu kitabı da ilgiyle okuyacaksınız. Kısım I, Kısım II´ye göre biraz daha durgun geçiyor ama hiç bir eksiği yok. Özellikle denizin karşısındaki kraliçenin bölümerini çok seveceğinizden eminim.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız