82,95 TL
Standart Teslimat : 07 Temmuz - 10 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kılıçların Fırtınası Kısım 1 Kitap Açıklaması

 


George R. R. Martin'in muhteşem serisi, Kılıçların Fırtınası ile modern fantastik edebiyatın istisnai başyapıtlarından biri konumuna geliyor, imgesel kurgunun büyük eserleri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

İktidar mücadelesindeki beş savaşçıdan birinin ölmüş, bir diğerinin gözden düşmüş olmasına rağmen savaş tüm şiddetiyle sürmektedir. Yedi Krallık'ın zor durumdaki hükümdarı Joffrey, Demir Taht'ta oturmaya devam etmektedir. En amansız düşmanı Stannis, takip ettiği büyücü kadının kurbanı olmuş ve bozguna uğramıştır. Nehirova'daki Genç Robb, Kuzey'e hükmetmekte; Daenerys yaşayan son ejderhalarla beraber kana bulanmış bir kıtayı katetmektedir. Rakipler son hesaplaşma için harekete geçerken büyük bir yabanıl ordusu, efsanevi Ötekiler'le birlikte medeniyetin merkezine doğru ilerlemektedir.

Diyarda sükûnet, Yedi Krallık'ın kılıçların fırtınası ile sarsılmasıyla mümkündür...

"Zengin bir hayal dünyasının ürünü… boyutuyla çağdaş fantastik edebiyatın ümit verici örneklerinden."
Publishers WeeklySayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Sabit Fikir

George R.R. Martin, her şey bir yana fantastiğin temel taşı olan “kahramanın yolculuğu” izleğini alaşağı ediyor Buz ve Ateşin Şarkısı'nda.
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

16.11.2020

dizisinden bile iyi

Seride favori kitabım. George RR Martin'in özenli ve detaylı yazarlığını konuşturduğu, yer yer şiirsel ve teatral, sarsıcı, epik bir kitap..

12.12.2013

destansı ve sarsıcı...

Kılıçların Fırtınası tek kelime ile muhteşem. İki cildi de harika... Serinin önceki kitaplarında aradığımı pek bulamamıştım ama Kılıçların Fırtınası tam da olması gerektiği gibi epik, haşmetli, sarsıcı ve sonrası için fena halde merak uyandırıcı... Yalnız bu seriyi okumak ders çalışmak gibi, oldukça yorucu. O kadar çok karakter var ki hikayede hepsine birden hakim olmak imkansız... şimdiye kadar okumakta en çok zorlandığım kitap bu oldu...

01.12.2012

Yine G.R.R.Martin

Yazarın usta kalemini konuşturduğu bir kitap daha karşınızda. Diğer iki kitap gibi bu kitabı da ilgiyle okuyacaksınız. Kısım I, Kısım II´ye göre biraz daha durgun geçiyor ama hiç bir eksiği yok. Özellikle denizin karşısındaki kraliçenin bölümerini çok seveceğinizden eminim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.