0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
9,86 TL
13,89 TL %29
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Mayıs - 24 Mayıs
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Kendinizi Kurtarın Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) 

 

 

Kitap Tanıtım Yazısı : Dünya Krizinden Nasıl Güçlü Çıkabilirsiniz ?

Dr. Michael Laitman Ontoloji ve Bilgi Kuramı Profesörüdür. Rusya Bilimler Akademisi, Moskova Felsefe Enstitüsü, Felsefe ve Kabala doktora derecesi ve ayrıca St. Petersburg Politeknil Üniversitesi Medikal Sibernitik mastır derecesi vardır.

Dr. Michael Laitman  bizi bekleyen inanılmaz mücadeleyi işaret ederek bu üç uzmanlık alanını birleştiren önerilerini sunuyor.

Kriz özellikle mali değil ama psikolojiktir. İnsanlar birbirlerine olan güveni bırakmışlardır. Güvenin olmadığı yerde ticaret de olmaz, bunun yerine sadece tecrit ve felçlik oluşur.

Bu güvensizlik bin yıldır değişim geçiren doğal bir sürecin sonucudur ve bugün doruğa ulaşmaktadır.

Krizi çözmek için, önce aramızda yabancılaşmayı yaratan unsurları anlamamız şarttır.

Krizi anlamanın ilk ve en önemli adımı, insanları bu doğal süreç hakkında, kitaplar yoluyla(örneğin Kendinizi Kurtarın gibi), TV, sinema ve diğer herhangi bir iletişim yöntemiyle bilgilendirmektir.

Bu bilgiyle beraber, ilişkilerimizi yeniden gözden geçireceğiz ve onları güven, işbirliği ve umursama yoluyla yeniden inşa edeceğiz.

Bu iyileştirme sürecibizim ve ailelerimizin barış ve bolluk dolu bir dünyada başarılı olacaklarının güvence altına alacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.