4,5/5 - 10 Kişi Yorum Yap
7,2 TL
12,0 TL %40
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 13 Nisan - 16 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Kendine Ait Bir Oda Kitap Açıklaması

“İsterseniz kütüphanelerinizi kilitleyin; ancak aklımın özgürlüğüne hiçbir kapı, hiçbir kilit, hiçbir sürgü engel olamaz.”

Yazıldığı günden beri kadın hareketi için güncelliğini yitirmeyen Virginia Woolf’un Kendine Ait Bir Oda’sı ataerkil zihniyete meydan okuyan bir manifesto niteliğinde. Woolf’un “Kadınlar ve Kurgusal Yazın” üzerine kadınlara özel iki üniversitede yaptığı konuşmaların derlemesi olan bu eser, dünün kadınlarının bugünün kadınlarına bir armağanı...

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%70
%30
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

12.02.2021

Mutlaka okuyun

Her okur yazar kadının okuması gerektiği bir kitap.  Ve erkeklerin de okuması çok şeyi değiştirebilir.

24.12.2020

okunmalı

mutlaka her insanın özelikler her kadının okuması gereken bir kitap

15.03.2020

Yorum

Kadının öz farkındalığının ne denli gerekli ve hatta zorunlu olduğunu akıcı ve anlaşılır bir dille sunuyor bize Virginia Woolf. Aynı zamanda zihnimizde, pek kurcalamadığımız ama yoğun olarak hissettiğimiz alanlara temas ederek görülenin ötesinde, etraflıca düşünmeye ve hak vermeye sevk ediyor. Mutlaka ama mutlaka okunması gerektiğini düşündüğüm kitaplardan.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.