34,05 TL
Hızlı Teslimat : 10 Ağustos
Standart Teslimat : 10 Ağustos - 13 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kendi Nedenini Bul! 1.Kitap Kitap Açıklaması

 

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Tutkularımızın ve heyecanlarımızın kaynağını oluşturan ve derinlerde yatan bir amacımız, bir davamız veya bir inancımız bulunur.

Bu, bizim NEDEN’imizdir.

Kendi NEDEN’inizi henüz keşfetmemiş ya da kelimelere nasıl dökeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Ancak sizi temin ederiz ki, siz de bir NEDEN’e sahipsiniz.

“İnsanların büyük bir çoğunluğunun işe heyecanlı bir şekilde gitmek üzere uyandıkları, işe gittiklerinde kendilerini huzurlu hissettikleri ve evlerine, yaptıkları işten tatmin olmuş bir şekilde döndükleri bir dünya inşa etmeyi isteyen bütün insanlara “hoşgeldiniz” diyorum!”

“Ne kadar çoğunuz elini kaldırıp “ben de varım” derse, hayal ettiğimiz dünyayı inşa etme ihtimalimiz de o kadar artar. Bizimle misiniz?”

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

05.11.2019

Bir nedenin var ama ne?

Zaten var olan bir şeye ulaşmak ne kadar da zormuş onu anladım. İnsan kendi nedenini bulabilmesi için başka bir insanın yardımına ihtiyacı olması gerektiğini de anlamış oldum. Bu kitap bir uygulama kitabıdır, Neden ile başla 1-2 yi okumadan bunu almanız kitabı anlamamanıza neden olur.İlk defa bir kitapta (en azından kişisel gelişim kitapları arasında) sonuca ulaşmanız için gereken talimatları verdiğini gördüm. Normalde havalı sözcüklerle sizi gazlayan bir sürü kişisel gelişim kitabı vardı, bu kitap ise kısa vadeli olan gazlamaya değil ömür boyu sizinle beraber olan olan nedeninizi anlamanız için izlemeniz gereken süreçleri anlatıyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.