38,35 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kayıp Kıta Mu Kitap Açıklaması

 

James Churchward’un 1883 yılında Hindistan’a yaptığı bir ziyaret geçmişin karanlık noktalarına ışık tutan yeni bir serüvenin başlangıcı olur. Tesadüfen karşılaştığı tabletlerde yer alan kayıtlar yazarın ilham veren merakı eşliğinde çözümleniyor ve okurun şahitliğinde tartışmaya açılıyor. Bilinen tüm yaratılış hikayelerinin kaynağını aldığı, insanın ilk yurdu olan Mu’ya dair detaylı tasvirlerin bulunduğu bu kitap başka antik kaynaklardan da beslenerek, yaşamın kökenine ve insanın dünyada var oluşuna dair yeni sorgulamaları beraberinde getiriyor.

İnsanın en eski hikayesini tam da olması gerektiği gibi her okuyanın anlayabileceği sadelikle ele alan Churchward, bununla birlikte tabletlere ilişkin en ince ayrıntıları da tüm açıklığı ile birlikte ortaya koyuyor. Böylece, çok uzak bir geçmişte yaşamış bir medeniyetin yaşam koşullarına, zihin dünyasına, düşünüş biçimine tabletlerin sunduğu imkanlar ölçüsünde okuru misafir ediyor ve ona şunu fısıldıyor: Bu senin hikayen!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.