37,8 TL
Standart Teslimat : 25 Mart - 28 Mart
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Karar Kitabı: Stratejik Düşünme Üzerine 50 Model Kitap Açıklaması

 

“İş değiştirmeli miyim, evlenmeli miyim, diyet yapmalı mıyım” türünde, sonuçları kişisel olan sorularla ve “Daha çok eleman mı almalıyım, yeni ürün mü çıkarmalıyım, satış sistemini mi değiştirmeliyim” türünde, sonuçları kurumsal olan sorularla yüzleşmediğimiz gün yok!

Uluslararası çok satan İletişim Kitabı’nın yazarları şimdi de Karar Kitabı’nda çok kullanılan 50 karar verme modelini tek bir kitapta topluyorlar.

İddiaları da şu: bu kitabı okuyarak çok kısa sürede karar modellerine hâkim olacaksınız! Karar Kitabı’nda; Uzun Kuyruk Modeli · Maslow Piramitleri · SWOT Analizi · Lastik Bant Modeli Mahkûmun İkilemi · Bilişsel Uyumsuzluk · Eisenhower Matrisi · Çatışmaların Çözümü · Akış · Kişisel Potansiyel Tuzağı · İsviçre Peyniri Modeli · Sonuç Optimizasyonu Modeli · Aşırı Seçenek Yüklemesi · Geribildirim Analizi · Durma Kuralı · Bilişsel Yanlılık · Evet/Hayır Kuralı · Rumsfeld Matrisi · Beklentiler Modeli çok anlaşılır bir şekilde açıklanıyor.

Karar Kitabı’nı okuyunca yazarlarının iddialarında ne kadar haklı olduğunu anlıyorsunuz. Kişisel ve kurumsal kararlarınızı daha kolay ve doğru almak istiyorsanız Karar Kitabı size kesinlikle yardımcı olacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

04.01.2021

Harika

Her kitaplıkta, özellikle mezun olacak gençlerin kütüphanesinde mutlaka bulunması gereken bir kitap

27.06.2019

KISA VE ÖZ UYGULANABİLİR YÖNTEMLER

"KARAR KİTABI" ve bu kitabın yazarlarının diğer kitabı olan "İLETİŞİM KİTABI"... İkisini de okudum. Bana sorarsanız ikisi de hem profesyonel hayatta hem de gündelik hayatta kullanılabilecek yöntemler sunan birer güzide kitap. Güzide diyorum çünkü içeriklerinde yer alan yöntemler ve bilgiler ancak bu kadar kısa, anlaşılır ve güzel açıklanabilirdi. Şahsen çok memnun kaldım bu iki kitaptan da. Yayınevine teşekkür ederim, güzel çalışmalar yapıyorlar.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.