12,4 TL
Standart Teslimat : 31 Mayıs - 03 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğrencilerinin Sosyal ve Ekonomik Profili Kitap Açıklaması

 

Ülkelerin başarıya ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları dinamik kurumların ilk sırasında bünyesinde idealist öğrencileri barındıran üniversiteler gelmektedir. İleride toplumsal statünün değişik katmanlarında yer alacak olan üniversite gençlerinin sosyal ve ekonomik profilleri ile zaman ve para kullanımında ne derece verimli davranabildikleri ülkelerin geleceği açısından son derece önemlidir.


Bu araştırma ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi öğrencilerinin sosyal ve ekonomik profillerinin betimlemesi yapılarak öğrencilerin zaman ve para sermayelerini ne derece verimli kullandıkları analiz edilmiştir. Böylece öğrencilerin zaman ve para sermayelerini kullanma konusunda farkındalık oluşturulmaya çalışılmıştır.


Araştırmaya katılıp, gerek bu çalışmanın sağlıklı yürütülebilmesine gerekse de gelecek çalışmalar için rehberlik edilebilmesine olanak sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum.


Araştırmanın Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ve diğer üniversite öğrencilerinin zaman ve para sermayelerini kullanırken tekrar düşünmelerine katkı sağlamasını ümit ediyorum.


PROF. DR. OSMAN ÇEVİK


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.