2,5/5 - 35 Kişi Yorum Yap, Kazan!
16,32 TL
24,0 TL %32
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Hiçbir karşılaşma tesadüf değildir. Senin şu anda bu satırları okuyor olmanın tesadüf olmaması gibi, benim Afrika’ya araştırma yapmak için gidip orada bir sufiyle karşılaşmam ve ondan öğrendiklerimi bu kitapta derlemiş olmamın da tesadüf olmaması gibi.

“Dert insana daima yol gösterir” der sufiler. Önemli olan yolu yürümekten vazgeçmemek. Yolda olan için “umut var” demektir. Kader her an yeniden yazılır çünkü.

Kiminle ne zaman karşılaşacağını, neyi ne zaman bulacağını bilemezsin. Bazen istediğin şeyi aramakla bulamazsın ama bulanlar hep arayanlar olmuştur. Mevlana’nın dediği gibi: “Sen yola çık, yol sana görünür.”

Yoluma ortaklık eden hocalarımın ilhamıyla karşına çıktığım bu kitapta sıkıntılarından kurtulman, ilişki problemlerini çözmen ve hayata daha olumlu bakabilmen için sufilerin kullandığı pratik yöntemleri kendi deneyim süzgecimden geçirerek sunuyorum. Kitapta yer alan öğretiler bugüne kadar binlerce insana yardımcı oldu, sana da olacağına inanıyorum.

Şunu sakın unutma yol arkadaşım, kaç yaşında olursan ol, başından ne geçmiş olursa olsun; kalbin temizse hikâyen mutlu biter. 

 

“İYİ BENİ BULUR.”

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%31,4
%5,7
%17,1
%11,4
%34,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

28.07.2019

'Kendinden çok şey, başkalarından az şey bekle.'

herkesin içinde sakladığı, bazen bastırdığı, bazen farkına varmadığı içsel var oluşunu bulma yolundaki yardımcı bir kitap .

12.07.2019

Bu evrenden arındığımı hissettim..

Gün içerisindeki yaşadığımız stresler, sıkıntılar içimizde kıyıya vuran kirler gibi bir o yana bir bu yana çalkalanıp dururken, bu kitap ve hikayelerle arındığımı rahatladığımı hissettim.. Teşekkürler Hakan Hocam..

11.07.2019

HER KİTAPLIĞIN BİRİNCİ SIRASINDA OLMALI

Sufilerin yaşantısına bağlantılı olarak yaşanan ve gerçekleri daha iyi görmemizi sağlayan efsane bir kitap döne döne okuyarak her seferinde aynı hazzı yaşadığım başka bir kitap daha olmadı şiddetle tavsiye ediyorum çevrenizdekilere hediye almakta düşünmenize gerek olmayacak çünkü bundan daha iyisi düşünülemez bence

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız