33,6 TL
Standart Teslimat : 15 Ağustos - 18 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter Kitap Açıklaması

 

Gerçek hayatta yaşanmış ilgi çekici hikâyelerden oluşan bir kitap okumak ister miydiniz? Yazar Hakan Mengüç, Kalbin Temizse Hikâyen Mutlu Biter adlı kitabında hayatınızda önemli bir yer edinebilecek çarpıcı alıntılara yer veriyor. Samimi ve sade diliyle bir çırpıda bitirebileceğiniz kitap, aynı zamanda merak ve heyecan içinde okuyabileceğiniz türden bir eser. Yazar; tesadüflerin hiçbir zaman tesadüf olmadığına, doğru insanla doğru zaman geldiğinde yolların kesişebileceğine inananlar için birçok farklı noktaya değiniyor. Hayata dair yaşanmışlıklar, hatalar, kararsızlıklar ve daha birçok ilgi çekici konuyla karşılaşabileceğiniz; tüm kişisel gelişim kitaplarının içinden sıyrılıp kendine önemli bir yer edinen bu kitabın içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

“Kalbin Temizse Hikâyen Mutlu Biter” adlı kitabı neden okumalısınız?

Kalbin Temizse Hikâyen Mutlu Biter adlı kitap, akıcı ve sohbet havasındaki dili ile okuyucuyla kolayca bağ kurabilen türden bir eser olarak okur karşısına çıkıyor. Kitapta yer alan tavsiyeler, aslında herkesin bildiği ancak daima göz ardı ettiği gerçeklerden oluşuyor. Her zaman dile getiremediklerinize, susup içinizde hissettiklerinize destek olan kitap; kendinizi anlamaya da yardımcı oluyor. Yazar Hakan Mengüç, toplam 232 sayfadan oluşan kitabını sufi hocalarının öğretilerinden ilham alarak yazdığını belirtiyor. Yazar; hayata daha olumlu bakmaya, sıkıntılardan kurtulmaya ve ilişkilerdeki problemleri çözmeye yardımcı olmak için sufilerin öğütlediği yöntemleri önce kendi deneyimleyerek okurlarıyla buluşturuyor. Kitapta yer alan alıntıların, hikâyelerin ve öğretilerin bugüne dek binlerce kişiye yardımcı olduğu kitabı okurken anlatılanları yaşadıklarınız ile kıyaslayacak, iyinin sizi bulacağına olan inancınızı artıracaksınız. İçinde gerçek hayat hikâyelerine yer veren Kalbin Temizse Hikâyen Mutlu Biter eserini adeta hayatınızda ve yaşadıklarınızın içinde bulacaksınız.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter adlı kitabın yazarı Hakan Mengüç’ün araştırma yapmak için Afrika’ya gittiğini ve orada tanıştığı bir sufiden öğrendiklerini derleyerek bu kitabı yazdığını biliyor muydunuz? Girne Amerikan Üniversitesi’nde Sufizm’e Giriş dersleri veren yazar Hakan Mengüç, GAU Sufi Akademisi’nin kurucusu. Yazar, aynı zamanda Sufi Akademi bünyesinde eğitim ve seminerler verir. Destek Yayınları imzası taşıyan kitabın ilk basım yılı ise 2018.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Hakan Mengüç’ün Kalbin Temizse Hikâyen Mutlu Biter adlı kitabını okuduktan sonra dilerseniz yazarın diğer kitaplarından olan Ben Ney'im, Sen Yola Çık Yol Sana Görünür, Hiçbir Karşılaşma Tesadüf Değildir, İstediğin Bir şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara ve Gitmeli Miyim Kalmalı Mıyım adlı eserlerine göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

26.11.2020

Yorumlara dayanarak aldım

Yorumlara bakarak aldığım ve merak ettiğim bir kitap. Okuduktan sonra düşüncelerimi paylaşacağım.

16.11.2020

Heyecanlı bekleyiş

Merakla bekliyorum. Başucu kitaplarımın arasına gireceğine eminim.

29.09.2020

Akıcı bir kitap..

Okuması kolay, kendinden bir şey bulabileceğin ve tesadüflerin aslında bir tesadüf olmadığını, doğru insanlarla zamanı geldiğinde yolların kesiştiğini anlatan ve sorgulatan güzel bir kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.