32,0 TL
Standart Teslimat : 15 Ağustos - 18 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Kahraman Kaya Kitap Açıklaması

 

İnsanlar büyüdükçe sevmedikleri olaylar içinde kala kala iyiliğin nasıl yapıldığını da unuturlar. İyiliğin ve güzelliğin unutulduğu yerlerde kaos ve düzensizlik başlar. Düzensizliğin olduğu yerde kötülük daha hızlı yayılır. Kötülüğü kendi gücüyle birleştirip insanları denetim altına almak isteyenler ortaya çıkar. Kötü insanlar birleşerek iyi olan insanları fikirleriyle birlikte yok saymaya başlar. Kötü veya iyi fark etmeden kimi insanların denetim ve yönetimleri istemedikleri de görülür. İyi insanlar birleşip de insanlara iyiliği tekrar öğretemezse iyilik, asla galip gelemez. Çünkü iyilik bir yönüyle öğretilmesi gereken bir şeydir. İyiliği insanlara öğretmek için çok sayıda elçiler yollanmıştır. Elçiler, insanların arasında muhabbetler geliştirip onlardan biri olarak yol gösterici olmuştur. İnsanların kötülükle mücadelesi daima devam etmelidir. Kötü insanlar, menfaatleri zedelendiği için iyiliği kabullenemeyebilirler. Ama unutulmamalıdır ki güçlü olan daima kazanır. Kötü güçlü ise kötü kazanır. İyi güçlü ise iyi kazanır.
Tüm bunları düşünen Kaya, “İyilik Ordusu” kurmanın kötülükle mücadele etmeyi kolaylaştıracağı için hemen harekete geçti. Simer yayınevi kalitesi ile Yılmaz ŞİT 'in kaleminden "KAHRAMAN KAYA" isimli Çocuk Öykü kitabı…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.