58,6 TL
Standart Teslimat : 02 Şubat - 05 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Kaderini Değiştir Kitap Açıklaması

 


ARTT - Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği ile tüm sorunlarınıza hızlı, radikal ve kalıcı çözüm…

"Kader" dediğimiz aslında bizim yaşam programımız...Evren de tıpkı bir bilgisayar programı yazılımı gibi işler... Bu müthiş gerçeği bize günümüzün bilim dünyası söylüyor. Nasıl ki evren bir yazılımsa, bizim kaderimiz de öyle. Yaşam programımızdaki tekrarın kaynağını bulduğumuzda onu değiştirmemiz mümkün hale gelir! Evet, kaderimizi değiştirebiliriz!..

Hayata gelme amacımız kendimizi tanımak, anlamak ve öğrenmek. Başımıza gelen her olumsuz olay yükselmemiz için bize kendimizle ilgili iyileştirmemiz, geliştirmemiz gereken yönlerimizi göstermeye çalışır. Bu mesajları doğru okumayı öğrenemezsek kısırdöngü içinde tekrarlar devam eder... İyi şeylerin hep başkalarının başına geldiğini zanneder, hep "kurban" rolünü oynarız.Başarının sırrı, acı ve zevkin bizi kullanmasına izin vermemek, yaşamımızı "ÖZ"ümüz olarak yaşamak... Bunu yaparsak hayatımızın kontrolü bizim elimizde olur, yapmazsak hayat bizi kontrol eder!Güneş Tan Türkiye'nin ilk dönüşüm metodu uzmanlarındandır. Tan, aldığı onlarca eğitim, deneyim ve iç görüyle oluşturduğu "ARTT- Akaşik Kayıtları Dönüştürme Tekniği" sayesinde kader kodlarını dönüştürmenin yöntemini bu kitapta anlatıyor.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 143

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Novus

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

19.03.2022

Harika

Güneş hanımın yazdığı bu kitap hem Artt tekniği hakkında çok derin bilgiler içeriyor, hem de bu tekniği uygulayan insanlardaki değişimlere giriş niteliğinde bilgiler içeriyor. Ve hatta kendimizin kendi başımıza uygulayabileceğimiz bir çok uygulama var. Bu uygulamalarla ufak ufak başlayıp   kendimizi geliştirebiliriz ve bu teknikle hayatımızda kalıcı değişiklikler yapabiliriz. Bilimsel araştırmalarla ve bazı insan hikayeleriyle bilinç altımızdaki oyunlari ve bir çok şeyi görebiliriz. Hayatımızı değiştirmek için ölmek zorunda değiliz. Bu teknikle kalıcı değişimler mümkünmüş gibi görünüyor. Alıp okumanızı çok tavsiye ederim. 2. Kitabını okuyup değerlendirmek için sabırsızlanıyorum. Çok sevgiler kitapseverler

23.10.2019

Güzel kitap

Güneş Hanımın yazmış olduğubu kitap, anlaşılır bir kitap. Kitapta öncelikle bilinçaltından, ARTT Tekniğinden, tekniği uygulayan insan hikayelerinden ve  bazı bilimsel araştırmalardan bahsedilmiş. ARTT Tekniği yüzeysel olarak anlatıldığını düşünüyorum. Teknikten çok tekniği uygulayan insanlardan ve sonuçlarından bahsedilmiş. Kitap güzel bilgiler vermesine rağmen bu kısımların uzun tutulması, tekniğin genel anlamda kısa şekilde anlatılması kişisel beklentimi karşılamadı. Buradaki bilgiler ile tekniğin bireysel olarak uygulanmasının zor olduğunu düşünüyorum. Teknik ve genel bilgileri öğrenmek için güzel kitap. Zaten akıcı  ve kısa olduğu bu tür teknikleri araştırmayı seven insanlar için okunabilir nitelikte. Güneş Hanım'ı severek takip ediyorum. Enerjisi güzel bir kadın ve bu konularda birçok eğitim almış. Umarım yeni kitapları ile edindiği bilgileri bize daha fazla aktarır :)

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.