16,5 TL
Standart Teslimat : 08 Aralık - 11 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İyi Ki Varsın - Senin İçin Evimdeyim Kitap Açıklaması

 

Dr. Shirli Ender Büyükbay’ın İspanya Barselona’da yaşadığı Covid-19 Pandemi’sini anlattığı bir eserde tüm dünyanın aynı anda evlerine kapandığı, belirsizlik ve umutla bekleyiş süreci çok özgün bir anlatı. Sosyal medyada günce gibi başladığı ve oldukça geniş bir hayran kitlesi bulan yazılarını geliştirerek. SeninİçinEvimdeydim, Barcelona’dan Shirli’de bu dönemin tam anlamıyla
hafızadaki yerini bir başka boyuta, değerli bir anlatıya dönüştürüyor.

“Belki de bu virüs insanlığa insanlığını yeniden hatırlatma işlevi olarak başımıza geldi... Kim bilir? Şu kesin ki hayatımız ve bundan etkilenen herkesin yaşama bakış tarzı bambaşkalaşacak.”

Nasıl bakarsan öyle görürsün, düşüncesiyle yepyeni bir dünyanın ütopyasını kurgularken kendine de sorular sorarak yanıtlarını arayan bir kadının hüzün ve mizah dolu hikâyesi. Okurun bunca uzaktan kendisiyle aynı hisleri paylaşan ve bunu sık sık gülümseterek yapan yazarla tanışması yeni bir maceranın da kapılarını aralayacak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.