4/5 - 49 Kişi Yorum Yap, Kazan!
İyi Hissetmek İyi Hissettiriyor İşte size iyi bir haber; kendinizi kaygı, suçluluk, kötümserlik, erteleme, düşük benlik saygısı ve depresyonun diğer "dipsiz kuyu" la ... Tamamını gör
26,66 TL
33,33 TL %20
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Kitap Açıklaması


İyi Hissetmek İyi Hissettiriyor

İşte size iyi bir haber; kendinizi kaygı, suçluluk, kötümserlik, erteleme, düşük benlik saygısı ve depresyonun diğer "dipsiz kuyu" lardan ilaçsız kurtarabilirsiniz!İYİ HİSSETMEK'te, psikiyatrisst David Burns duygularınızı harekete geçirecek ve hayata daha olumlu bakmanızı sağlayacak, bilimsel olarak test edilmiş teknikler sunuluyor.

 • Duygudurumunuzdaki dalgalanmaların nedenlerini anlayın

 • Olumsuz fikirleri kafanızdan silip atın

 • Suçluluk duygunuzla başa çıkın

 • Sevgi ve onay bağımlılığınızın üstesinden gelin

 • Özgüveninizi arttırın

 • "Hiç bir şey yapmamak" ile baş edin

 • Depresyonun acı veren girdabından kurtulun


 • "Okunacak ve tekrar okunacak bir kitap!"
  -Los Angeles Times-
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 408

  Baskı Yılı: 2014


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Psikonet

   

  Puanlamalar

  %55,1
  %26,5
  %12,2
  %2
  %4,1
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  Yorum Yap, Kazan!

  16.03.2018

  Kesinlikle tavsiye ederim

  Çıkmazda hissediyorsanız,mukemmelliyetçilik Sizi yoruyorsa,insan ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız muhakkak tavsiye ediyorum.Bir başucu kitabı.Hayatimda okuduğum en iyi kitaplardan biri diyebilirim.

  06.01.2018

  Bırakmıyorum

  Depresyondayım diyorsaniz okuyun bence. Su an internette terapi videolardaki yöntemleri bu kitabı okuduğumda öğrenmiştim. Kötü alışkanlık birakmaktan, boşanma psikilojisindeki sorunlara kadar hepsine bir çözümü var. İçinde depresyon testi,  öfke ölçeği ve kişilik analizi var. Kitabi okumadan önce bu testleri yapmanızı tavsiye ederim.

  27.11.2017

  Bir kitap okudum Bakış açım değişti

  Kitap sahip olduğunuz sorunlara yeni yaklaşım tarzı geliştirmenize yardımcı olmakla kalmayıp bunu nasıl yapacağınıza, nerelerde ayağınız takılacağına dikkat çekiyor.birebir yardım eden biri var tarzıyla ara ara dönüp tekrar okunulması gereken bir kitap.en önemlisi de kronik sorunlarınıza çözüm bulabiliyorsunuz.