0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
76,55 TL
89,0 TL %14
Standart Teslimat : 20 Eylül - 24 Eylül
Bu üründe kargo bedava!

İşveren Rehberi 4.0 - İş Sosyal Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği Açısından Kitap Açıklaması

Çalışma hayatı mevzuat bakımından çok yoğun ve dağınık bir yapıya sahip. Yükümlülüklerin eksiksiz yerine getirilmesi ve telafisi zor durumlarla karşılaşılmaması için kanunlar ve ikincil mevzuatın yanı sıra yargı kararları ve kurum uygulamalarının dikkatli bir şekilde takibi gerekiyor. Hiç kuşkusuz bu noktada işverenlerin yanı sıra mali müşavirlerin ve insan kaynakları çalışanlarının işleri ve yükümlülükleri de artıyor. Dolayısıyla bir işverenin, mali müşavirin veya insan kaynakları çalışanının rehber ya da el kitabı niteliğinde kaynak ihtiyacı artıyor. Ancak söz konusu kaynaklar bazen fazla ayrıntılı ve akademik, bazen de fazla yüzeysel olabiliyor. Buradan yola çıkarak gerçek anlamda çalışma hayatına yönelik rehber niteliği taşıyacak “İşveren Rehberi 4.0” Kitabını hazırladım.
 
Kitabımızı farklı ve etkin kılan hususlar şunlar;
 
- Çok ayrıntılı ve akademik metinlere yer vermemesi,
- Pratik şekilde çalışma hayatına ilişkin bilgilerin açıklanması,
- Kolay anlaşılır olması,
- Bir konu hakkında temel bilgi verildikten sonra karekod yönlendirme sistemi ile daha ayrıntılı, akademik ve uygulamaya yönelik kaynaklara ulaşım imkanı vermesi,
- Yine karekod yönlendirme sistemi ile birçok örnek belge, dilekçe ve forma ulaşılabilmesi,
- Aranan bilgiye kolayca ulaşılabilmesi için kapsamlı bir kavram indeksinin yer alması…
 
Kitabımızda İş Kanunu uygulamaları, sosyal güvenlik ve iş sağlığı ve güvenliği hakkında ihtiyaç duyulabilecek hemen hemen her konuya değinilmeye çalışılmıştır.
 
Kitabın hazırlanması ve yayınlanmasında ilgisini ve emeğini esirgemeyen Platon Hukuk Yayınlarına ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.
 
Kitabın tüm ilgililere faydalı olması ümidiyle.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.