0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
25,37 TL
29,5 TL %14
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İş Hukuku Serisi İş Hayatında Çalışan Kadınlar İhtilaf ve Çözüm Önerileri Kitap Açıklaması

Dünyayı kasıp kavurduğu gibi ülkemizide ciddi şekilde etkileyen Koronavirüs (Covid-19) Herkesin hayatını etkilediği gibi çalışan ve işveren açısından da iş ilişkilerinin önemini artırdı.

Bilişim çağının hayatlarımızı kapladığı, bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğu çağımızda, İş Hukuku konusunda birçok değerli çalışma bulunmaktadır. Uygulamanın içinden gelen, işçi-işveren soru ve sorunlarını çok iyi bilen biri olarak, benim de bu konuda daha önce yayınlanmış kitaplarım bulunmaktadır. Fakat Koronavirüs (Covid-19) gibi bir salgın durumunda iş hukukuna konu olan her hususun bu kapsamda güncellenmesi gerekli olmaktadır. Bu çalışmamda “kullanılabilir, uygulanabilir bilgi önem taşır” düşüncesi ile, iş hayatı içinde karşılaşılan önemli konuları kullanılabilir bilgi olarak kısa ve öz bir şekilde, birçoğunu yargı kararları ışığında yasaları temel kaynak olarak alıp her konuyu makale gibi anlatmayı esas aldım. “İş Hayatında Çalışan Kadınlar” Kitabımızda “Sekreterim hamile kaldı işten çıkartabilirmiyim?" diyen patronda Çocuğum olmuyor tüp bebek yapmak istiyorum sigorta bunu karşılarmı? diyen çalışanıda ilgilendiren Çalışan kadınlara ve kadın çalışanı olan işverenede kafalarındaki soruları kullanılabilir bilgi olarak konuları gerekli mevzuatlar ve yargı kararları ışığında makale tadında kısa ve öz olarak bu çalışmamızda anlattık. Kitapta Dünyayı kasıp kavurduğu gibi ülkemizi de ciddi şekilde etkileyen Koronavirüsün (Covid-19) iş hukukumuzdaki kadın çalışan haklarını devletin verdiği teşvik ve destekleri ve bu konularda sorulan birçok soruya cevap vermeye çalıştık.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.