0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
36,98 TL
43,0 TL %14
Standart Teslimat : 20 Eylül - 24 Eylül
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İş Hukuku Serisi Engelli Dostu Kitap Açıklaması

Dünyayı kasıp kavurduğu gibi ülkemizide ciddi şekilde etkileyen Koronavirüsü (Covid-19) Herkesin hayatını etkilediği gibi çalışan ve işveren açısından da iş ilişkilerinin önemini artırdı.

Bilişim çağının hayatlarımızı kapladığı, bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğu çağımızda, İş Hukuku konusunda birçok değerli çalışma bulunmaktadır. Uygulamanın içinden gelen, işçi-işveren soru ve sorunlarını çok iyi bilen biri olarak, benim de bu konuda daha önce yayınlanmış kitaplarım bulunmaktadır. Fakat Koronavirüs (Covid-19) gibi bir salgın durumunda iş hukukuna konu olan her hususun bu kapsamda güncellenmesi gerekli olmaktadır. Bu çalışmamda İş hukukundaki tüm konuları tek kitapta anlatmak yerine konuları bölümleyerek “kullanılabilir, uygulanabilir bilgi önem taşır” düĢüncesi ile, iş hayatı içinde karşılaşılan kanayan yaralarımızdan biri olan Her bireyin bir engelli adayı olduğunu unutmadan Engelli çalışanlarımızın sorabilecekleri her konuyu araştırarak kullanılabilir bilgi olarak kısa ve öz bir şekilde, birçoğunu yargı kararları ışığında yasaları temel kaynak olarak alıp her konuyu makale gibi anlatmayı esas aldım. “Engelli Dostu” Kitabımızda “Türkiye’de Engelli çalışanlara sağlanan haklar nelerdir?” diyen çalışan da “Engelli çalışanım var ne tür avantajlardan fay-dalanabilirim” diyen patron da kullanılabilir bilgi olarak aklındaki tüm sorulara cevap bulabilecektir. Yargı kararlarını ve yasalarımızı esas alarak hazırladığımız bu kitapta konu ile ilgili birçok sorumuza cevap bulunacağını umarım.

Kitabın, okuyan ve bilgi arayan herkese yararlı olmasını ve katkıda bulunmasını diliyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.