Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

İnsan Ne ile Yaşar? Kitap Açıklaması

 


Anladım ki; Allah insanların birbirinden ayrı ayrı değil, tek vücut halinde yaşamalarını istediğinden, her birine kendi ihtiyaçlarını değil; hepsi için gerekli olan şeyleri ilham ediyor.

Anladım ki, insanlar kendilerini düşünerek yaşıyor gibi görünse de, gerçekte onları yaşatan tek şey sevgidir. Kim severse, Allah'a yaklaşır; Allah da ona yaklaşır. Çünkü o sevgiyi yaratandır !
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 127

Baskı Yılı: 2010


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 126

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Şule Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.06.2019

Her bireyin mutlaka okuması gereken bir eser

Her bireyin mutlaka okuması gereken bir eser. Gerçek hayat ile kazanma hırsı ve sorunları ancak bu kadar somut anlatılabilir.

15.11.2002

Eser budur

Dünya klasiklerini okumanın sıkıcı olacağına inanarak başladığım bir kitaptı. Fakat kitabın içinde çok güzel hikayeler var. Herkes kendinden kendi düşüncelerinden bir şey bulabilir. Dünya klasikleri arasına girmeyi sonuna kadar haketmiş bir kitap.

26.03.2002

Gerçek bir klasik,defalarca okunabilecek,ve her defasında insana yeni şeyler öğretebilecek bir kitap..Büyük usta Tolstoy'un "okunmazsa olmaz" bir eseri. Okudukça dünya üzerindeki yerimizi,yaşama amacımızı sorgulayacak,sevginin gücünü ve ölümsüzlüğünü keşfedeceksiniz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.