95,50 TL %8
87,75 TL
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı
Standart Teslimat : 06 Şubat - 09 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası Kitap Açıklaması

 

Güç sahibi olmanın inceliklerini öğrenmek ister misiniz? Cevabınız "Evet." ise Robert Greene'in İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabı size göre bir eser. Amerikalı ünlü yazar Robert Greene'in İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabı, kişisel gelişim türünde en çok okunan kitaplar arasında yer alıyor. Robert Greene, nasıl güç sahibi olunacağı ve elde edilen gücün nasıl kullanılacağı konularını okurlar için aydınlatıyor. Yazarın kendi hayat tecrübelerine de yer verdiği kitap, okurlar için vazgeçilmez bir klasik. Her kütüphanede bulunması gereken nadide eserlerden biri olan ve The New York Times'ın en çok okunanlar listesinde yer alan kitap, hayata bakış açınızı değiştirecek! Gelin, kitabı daha yakından inceleyelim.

 

“İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası” adlı kitabı neden okumalısınız?

İktidar kavramı üzerine yazılan tüm kitapları unutun! Robert Greene, eldeki gücü doğru bir şekilde kullanma konusunda okurları uzun ve keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Greene İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabında verdiği yasalar ile gücü kullanma üzerine okurlara geniş bir perspektiften adım adım yol gösteriyor. Kitap, akıcı bir anlatım ve keyifli bir dille okurların beğenisine sunuluyor. Güç sahibi olma ve gücü kullanma sanatı üzerine yazılan kitap, okuyucunun kafasındaki "Nasıl daha güçlü olabilirim ve bu gücü nasıl koruyabilirim?" sorularına cevap veriyor. Robert Greene, insanların kendi hayatları üzerinde söz sahibi olmalarını sağlayacak 48 yasadan bahsediyor. Bu yasalar ile yazar, okurlara kendi farkındalıklarını nasıl sağlayacaklarına dair öğütler veriyor. İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabı ile tarih boyunca sürekli irdelenen iktidar kavramına yeni bir bakış açısı getiriliyor. Ayrıca yazar, güç hakkında basit teknikler öğreterek okuyucuya kitabı ile kılavuzluk ediyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Robert Greene İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabı ile tüm dünyada çok okunan yazarlar arasında yer alır. Eser, Amerika'da bir milyonun üzerinde satışa ulaşarak The New York Times'ın çok satanlar listesine girmeyi başarır. Robert Greene'in bu kitabı yazmadan önce altmıştan çok işte çalıştığı bilinir. Yazarın İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabı dışında Türkçeye çevrilen altı kitabı daha bulunur. İktidar Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası, Zeliha İyidoğan Babayiğit tarafından Türkçeye çevrilir ve Altın Kitaplar tarafından okurların beğenisine sunulur. Altın Kitaplar tarafından ilk baskısını 2000 yılında yapan eser, 622 sayfadan oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası kitabını beğendiyseniz yazarın İnsan Doğasının Yasaları, 33 Stratejide Savaş ve Ustalık adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

02.11.2021

Henüz okumadım

Henüz okumadım ama çok duydum, heyecanla bekliyorum.

13.01.2021

İktidar

Bu kitabı okumanızı öneririm..

29.11.2020

Lider Olmak İsteyenlere

Güç sahibi olmanın tek bir yolunun olmadığını, ne kadar ince hareketlerle istediğiniz noktaya ulaşmak için sabırla ilerlemeniz gerektiğini ve aklıma gelmeyen daha birçok dahice fikri içinde barındıran hayat kitabınız yapmanızı öneririm.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.