3/5 - 148 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 176

Ebat : 13,5 x 19,5

Uluslararası çok satan bir rehber olan Ikigai’yle her gününüz bir anlam kazansın. Japonlar herkesin bir ikigaisi olduğuna inanır, her sabah yataktan kalkmaları için bir sebepleri vardır. İlham verici ve rahatlatı ... Tamamını gör
12,03 TL
18,5 TL %35
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Uluslararası çok satan bir rehber olan Ikigai’yle her gününüz bir anlam kazansın. Japonlar herkesin bir ikigaisi olduğuna inanır, her sabah yataktan kalkmaları için bir sebepleri vardır. İlham verici ve rahatlatıcı bu kitap sizlere kendi ikigainizi keşfetmeniz için gerekli tüm bilgileri veriyor. Aceleci davranmamanızı, hayat gayenizi keşfetmenizi, ilişkilerinizi canlandırmanızı ve kendinizi tutkularınıza adamanızı sağlıyor.

 

 

Öyle ya, kim her gününü mutlu yaşamak istemez ki?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

 

 

 

Puanlamalar

%23,6
%20,9
%25
%18,2
%12,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

07.02.2019

Derinliksiz

Uzak doğu kültürü son yıllarda popüler kültürün vazgeçilmez bir parçası oldu.Sadeliği,saflığı,dürüstlüğü yaşamlarına içselleştirmiş olan Okinawa halkı kitabın özünü oluşturuyor.Fakat,batılı insanların düştüğü yanılgıdan yazarda kendini sıyıramıyor.Şöyle ki;gözleme dayalı yazarlık deneyimi uzak doğu yaşamının kliniği olan okinawa halkının yaşam sırlarını çözmeye yetmiyor.

06.02.2019

zayıf

Dikkate değer ve herkesin kendi yaşantısına uyarlayabileceği  bir konuya sahip olmasına rağmen araştırmanın sonuçlarını aktarma dilini başarılı bulamadım.  Sürükleyici değil ama içerik nedeni ile merak uyandırdığı için kitabı okumaya hevesle devam edebiliyorsunuz. Kitabın bitiş şeklini çok sevemedim ama verdikleri örnekleri araştırma isteği uyandırdı.

29.08.2018

ortalama

Gerçeği söylemek gerekirse kitabı daha iyi bekliyordum. Konu bütünlüğü pek bulamadım. Bazı yerler çok yüzeysel bazı yerler fazla detay.  Kitabın içinde yapılan alıntıların kaynağını vermeleri çok iyi, Japon sanatını anlamak isteyenler için destek olabilir. Belli konularda kendime notlar aldığım oldu. Beklentinizi çok yükseltmezseniz, keyifli okunabilir.